Agata Duda po ogłoszeniu wyników exit poll: Postaram się być dobrą pierwszą damą

- Pierwsza dama! - skandowano na wieczorze wyborczym Andrzeja Dudy. - Serdecznie państwu dziękuję, dziękuję wszystkim Polkom i Polakom w kraju i za granicą. Postaramy się spełnić obietnice, które mąż składał w tej kampanii. Ja postaram się być dobrą pierwszą damą - zadeklarowała.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas W swoim przemówieniu po ogłoszeniu wyników sondażowych Duda podziękował Komorowskiemu za rywalizację w kampanii oraz za gratulacje, które prezydent złożył mu kilka minut wcześniej. - Dziękuję bardzo - zwrócił się Duda do Komorowskiego.

Podziękował też Polakom, "którzy poszli do wyborów i zagłosowali na swojego kandydata". Podkreślił, że dziękuje wszystkim, niezależnie od tego, na kogo głosowali. - Wybory są solą demokracji - podkreślił Duda. Szczególne podziękowania skierował do tych, którzy oddali głosy na niego.

Nowa pierwsza dama

Duda podziękował również żonie Agacie i córce Kindze, po czym publiczność zgromadzona na wieczorze wyborczym zaczęła skandować - Pierwsza dama!

- Serdecznie państwu dziękuję, dziękuję wszystkim Polkom i Polakom w kraju i za granicą. Postaramy się spełnić obietnice, które mąż składał w tej kampanii. Ja postaram się być dobrą pierwszą damą - zadeklarowała.

Wyniki late poll

Andrzej Duda wygrywa II turę wyborów z poparciem 52 proc. - wynika z sondażu late poll Ipsos dla TVN24, TVP i Polsat News. Urzędujący prezydent Bronisław Komorowski zdobył 48 proc. głosów. Ostateczne wyniki poznamy najprawdopodobniej w poniedziałek wieczorem.

Wyniki late poll prezentujemy dzięki uprzejmości TVN24 .

Więcej o: