Wiadomości

 • Warta miliony złotych działka na razie nie zostanie przekazana Kościołowi. Trzaskowski uchyla decyzję
 • Jak Polacy oceniają nowy rząd Morawieckiego? Delikatnie mówiąc, szału nie ma

  Jak Polacy oceniają nowy rząd Morawieckiego? Delikatnie mówiąc, szału nie ma

  Blisko co czwarty ankietowany pozytywnie ocenia skład nowego rządu Mateusza Morawieckiego - wynika z sondażu SW Rearch dla Rp.pl. Jednocześnie nieco ponad połowa badanych ma na ten temat negatywne zdanie. 11 grudnia Morawiecki wygłosi w Sejmie expose, a posłowie zagłosują ws. wotum zaufania.

  Marcin Kozłowski
 • Rozległa śnieżyca dotarła nad Polskę. Czerwone alerty IMGW, pierwszy raz od kilku lat

  Rozległa śnieżyca dotarła nad Polskę. Czerwone alerty IMGW, pierwszy raz od kilku lat

  Do Polski wkroczyła śnieżyca, która spowodowała silne załamanie pogody. Najintensywniejsze opady pojawiły się w południowym pasie obejmującym Małopolskę i Podkarpacie. Tam w ciągu zaledwie kilkunastu godzin spadło aż 15 cm śniegu, a to dopiero początek. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze do końca weekendu przyrost pokrywy śnieżnej w wielu regionach może dojść do nawet 40 cm. W związku z możliwym niebezpieczeństwem IMGW wydał ostrzeżenia trzeciego stopnia.

  Jagoda Różycka

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.