Wiadomości

 • Afera z Pegasusem. Zniszczona płyta z danymi z telefonu Brejzy. Prokuratura potwierdza

  Afera z Pegasusem. Zniszczona płyta z danymi z telefonu Brejzy. Prokuratura potwierdza

  Prokuratura potwierdza, że doszło do zniszczenia płyty DVD, na której miały się znajdować dane z telefonu posła KO Krzysztofa Brejzy - podaje "Superwizjer" TVN. Śledczy twierdzą jednak, że płyta nie została zniszczona celowo. "Płyty w najważniejszych, politycznych sprawach, nie pękają same" - skomentowała na platformie X prawniczka Dorota Brejza, małżonka parlamentarzysty.

  Marcin Kozłowski
 • Jarosław Szymczyk żegna się ze stanowiskiem. Na odchodne podwyżka. 'Ordynarny skok na kasę'
 • TVN24 z transmisją pogrzebu 14-letniej Natalii. Fala krytyki pod adresem stacji. 'Hieny'

  TVN24 z transmisją pogrzebu 14-letniej Natalii. Fala krytyki pod adresem stacji. "Hieny"

  Stacja TVN24 zapowiedziała, że będzie transmitować pogrzeb 14-letniej Natalii z Andrychowa. Taka decyzja oburzyła wielu komentatorów. "Hieny", "ale wstyd", "sprzedawanie ludzkiej tragedii" - czytamy w mediach społecznościowych. Po południu stacja przyznała, że komunikat ws. transmisji był "niefortunny". "Przepraszamy" - napisano w oświadczeniu.

  Wiktoria Beczek

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.