Wiadomości

 • 'Panowie z PiS-u' unikają debat, ale chętnie przerywają konferencje opozycji. 'Próbują kręcić aferę'

  "Panowie z PiS-u" unikają debat, ale chętnie przerywają konferencje opozycji. "Próbują kręcić aferę"

  Rzecznicy klubu PiS i rządu próbowali przerwać konferencję prasową posłów PO na temat afery dwóch wież i afery związanej z "kopertą Kaczyńskiego". W pewnym momencie Piotr Muller odpowiedział politykom opozycji, że "zaraz oddadzą im briefing", a następnie jak gdyby nigdy nic zaprosił dziennikarzy do zadawania pytań. Mówił m.in. o zbożu z Ukrainy i Olafie Scholzu, próbując odwrócić uwagę od polityków PO, którzy zdaniem rzeczników PiS "próbują kręcić kolejną aferę".

  Natalia Pacholczyk
 • Jacek Bartosiak może stracić doktorat. Dr Piegzik: Zasygnalizowałem wątpliwości PAN

  Jacek Bartosiak może stracić doktorat. Dr Piegzik: Zasygnalizowałem wątpliwości PAN

  Doktor Jacek Bartosiak, popularny w Polsce specjalista od geopolityki, może przestać być doktorem. Z ustaleń Gazeta.pl wynika, że jego praca doktorska i kluczowa książka mają być w istotnej części plagiatami. W poniedziałek oświadczenie wydał Michał A. Piegzik, który jako pierwszy zgłosił wątpliwości do wspomnianej rozprawy naukowej.

  Joanna Zajchowska
 • Lublin. 17-latek może iść do więzienia na 12 lat. 'Nazbierał' całą listę zarzutów, w tym gwałt

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.