Wiadomości

 • Wyniki losowania Lotto 3.08.2020 [Multi Multi, Mini Lotto, Kaskada, Super Szansa]

  Wyniki losowania Lotto 3.08.2020 [Multi Multi, Mini Lotto, Kaskada, Super Szansa]

  Multi Multi, wcześniej funkcjonujący pod nazwą Multi Lotek, jest popularną grą liczbową prowadzoną przez Totalizator Sportowy. Gra polega na wytypowaniu od 1 do 10 liczb i ustaleniu mnożnika (również od 1 do 10) stawki. Losowania Multi Multi mają miejsce dwa razy dziennie. Ostatnie losowanie emitowane jest w telewizji TVP Info o godzinie 21:40.

  becia
 • Bójka w samolocie KLM. Nie chcieli założyć maseczek, byli agresywni. "Przestańcie, tu są dzieci"
 • Bunt Białorusinów. Wymyślili system do sprawdzenia ważności wyborów, chcą pomocy zagranicy. "Dość"

  Bunt Białorusinów. Wymyślili system do sprawdzenia ważności wyborów, chcą pomocy zagranicy. "Dość"

  Przedstawiciele opozycji na Białorusi wymyślili system "Golos", który ma pomóc w niezależnym zliczeniu głosów w wyborach prezydenckich i wykazaniu ewentualnych nieprawidłowości w ich przeprowadzeniu. W ostatnich dniach na ulice Mińska i Grodna wyszły tysiące osób sprzeciwiających się autorytarnym rządom Aleksandra Łukaszenki. - Prosimy was o jedność. Chcę, żebyście wy sami decydowali o swoim losie - mówiła główna kontrkandydatka Łukaszenki, Swiatłana Cichanouska.

  kn, IAR
 • Główny Inspektor Sanitarny: Wydawało nam się, że wesela będą bezpieczne

  Główny Inspektor Sanitarny: Wydawało nam się, że wesela będą bezpieczne

  - Wydawało nam się, że wesela będą bezpiecznie. Sytuacja doprowadziła do tego, że wiemy, że wesela są zbyt duże - czasem trzykrotnie większe niż nasze rekomendacje, są tam starsi ludzie - powiedział w rozmowie z Money.pl Główny Inspektor Sanitarny, Jarosław Pinkas. Jak dodał, jeszcze w tym tygodniu zostaną przestawione nowe rekomendacje ws. organizacji wesel.

  kn
 • Tłumy na plażach i szlakach. Co czeka nas po wakacjach? Wirusolog: Wszystko zależy od podejścia Polaków

  Tłumy na plażach i szlakach. Co czeka nas po wakacjach? Wirusolog: Wszystko zależy od podejścia Polaków

  Wielu Polaków korzysta z wakacji i wyjeżdża nad morze lub w góry. - Stawanie w kolejce po lody, rybkę czy piwo bez maseczek i bez zachowania dystansu społecznego, kiedy spocony sąsiad dyszy nam w kark, to jest to niestety dosyć dobra prognoza na zakażenie się koronawirusem - ostrzega w rozmowie z Gazeta.pl dr hab. Tomasz Dzieciątkowski, wirusolog z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Weronika Bruździak-Gębura
 • Nie tylko kopalnie. Ogniska koronawirusa w różnych częściach Polski, w fabrykach, na imprezach [WYKRES DNIA]
 • Już trzeci senator zakażony koronawirusem. Tym razem chodzi polityka PSL-Koalicji Polskiej

  Już trzeci senator zakażony koronawirusem. Tym razem chodzi polityka PSL-Koalicji Polskiej

  Zakażenie koronawirusem potwierdzono już u trzeciego senatora. To Ryszard Bober z PSL-Koalicji Polskiej - podaje Onet, powołując się na informacje przekazane przez polityka. On również miał kontakt z senatorem Janem Filipem Libickim, u którego w weekend wykryto SARS-CoV-2. Później zakażenie potwierdzono też u Artura Dunina z Koalicji Obywatelskiej.

  kn

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.