Wiadomości

 • Jakimowicz pozwał TVN. "Nie pozwolę na to, by ktoś szargał moje dobre imię"

  Jakimowicz pozwał TVN. "Nie pozwolę na to, by ktoś szargał moje dobre imię"

  Aktor i prezenter TVP Info Jarosław Jakimowicz poinformował w mediach społecznościowych o złożeniu pozwu sądowego o ochronę dóbr osobistych przeciwko telewizji TVN. Na początku lutego dziennikarze programu "Uwaga" ujawnili kulisy rzekomego gwałtu, którego miał się dopuścić "gwiazdor TVP" na jednej z uczestniczek konkursu Miss Generation. Nazwisko domniemanego sprawcy wówczas nie padło.

  MLZ
 • Wyniki losowania Lotto 6.03.2021 [Lotto, Lotto Plus, Multi Multi, Kaskada, Mini Lotto, Super Szansa]

  Wyniki losowania Lotto 6.03.2021 [Lotto, Lotto Plus, Multi Multi, Kaskada, Mini Lotto, Super Szansa]

  W Lotto (kiedyś występującym pod nazwą Duży Lotek) pula na "szóstki" wynosi minimum 2 miliony zł. W Lotto minimalna stawka od której można grać to 3 PLN. Dodatkowo po każdym losowaniu Lotto odbywa się dodatkowe losowanie Lotto Plus 6 z 49 liczb, w którym za 1 zł można wygrać 1 mln PLN. Losowania Lotto oraz Lotto Plus odbywają się w każdy wtorek, czwartek i sobotę. Losowanie Lotto można obejrzeć w TVP Info o godz. 21:40.

  becia
 • Wypadek na A4. Śledztwo będzie prowadzone w kierunku katastrofy w ruchu lądowym

  Wypadek na A4. Śledztwo będzie prowadzone w kierunku katastrofy w ruchu lądowym

  Według najnowszych ustaleń służb, w wypadku ukraińskiego autokaru na autostradzie A4 zginęło pięć osób: trzy kobiet i dwóch mężczyzn. Jak poinformowała Polska Agencja Prasowa, śledztwo będzie prowadzone w kierunku katastrofy w ruchu lądowym. Autokar wykonywał kurs na trasie Poznań-Chersoń.

  MLZ

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.