Wiadomości

 • Ukraińcy atakują Rosję. Seria wybuchów w Kursku, Biełgorodzie i na Krymie
 • Ukraina odpowiada na 'rewelacje' pracownicy TVP. 'Próba wbicia klina nie powiedzie się'

  Ukraina odpowiada na "rewelacje" pracownicy TVP. "Próba wbicia klina nie powiedzie się"

  Rzecznik ukraińskiego MSZ odpowiedział na wpis pracownicy TVP z Brukseli, jakoby kraje zachodnie miały obiecać Ukrainie szybsze przystąpienie do Unii Europejskiej, w zamian za pomoc Kijowa "w obaleniu obecnego polskiego rządu". Władze Ukrainy podkreśliły, że przekazane informacje są nieprawdziwe. - Zdecydowanie odrzucamy takie insynuacje - napisał w mediach społecznościowych Oleg Nikolenko. - Próby wbicia klina w wysoki poziom szacunku i współpracy między naszymi narodami nie powiodą się.

  Jagoda Różycka
 • Ciało mężczyzny znalezione w windzie w Gdańsku. Zatrzymano cztery osoby

  Ciało mężczyzny znalezione w windzie w Gdańsku. Zatrzymano cztery osoby

  Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci ok. 60-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono w poniedziałek wieczorem w windzie w bloku przy ul. Ciołkowskiego w Gdańsku. Jak dowiedział się portal Gazeta.pl, na ciele mężczyzny znaleziono widoczne obrażenia. W związku ze sprawą zatrzymano cztery osoby.

  Marcin Kozłowski

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.