Wiadomości

 • Gostyń. Pedofil zaatakował na basenie. 8-latek może nie być jego jedyną ofiarą
 • Gliwice. Matka i pięcioro dzieci w szpitalu. Zatruli się czadem

  Gliwice. Matka i pięcioro dzieci w szpitalu. Zatruli się czadem

  W sobotę 3 grudnia sześć osób w tym piątka dzieci trafiło do szpitala w wyniku podtrucia tlenkiem węgla. Jako przyczynę zatrucia straż pożarna podaje nieszczelność piecyka gazowego. Strażacy ostrzegają przed śmiertelnie groźnym gazem i apelują o instalowanie czujników.

  Jagoda Różycka
 • Międzynarodowi biegli: W ciałach ofiar katastrofy w Smoleńsku nie ma obrażeń wskazujących na wybuch

  Międzynarodowi biegli: W ciałach ofiar katastrofy w Smoleńsku nie ma obrażeń wskazujących na wybuch

  - Biegli nie znaleźli w ciałach ofiar katastrofy w Smoleńsku dowodów na wybuch - to ustalenia międzynarodowego zespołu, który powołała Prokuratura Krajowa. Do informacji dotarł TVN24. Wnioski ekspertów z opinii końcowej wydanej 20 września 2022 roku można podsumować stwierdzeniem, że na pokładzie prezydenckiego Tupolewa 154-M, który rozbił się w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku, nie doszło do eksplozji.

  Katarzyna Romik

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.