Wiadomości

 • KRRiT wciąż nie podjęła decyzji w sprawie koncesji dla TVN24. Kolejne głosowanie w środę

  KRRiT wciąż nie podjęła decyzji w sprawie koncesji dla TVN24. Kolejne głosowanie w środę

  We wtorek członkowie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji głosowali w sprawie przedłużenia koncesji dla TVN24. Po raz kolejny nie udało się podjąć decyzji, dlatego w środę odbędzie się kolejne głosowanie. W komunikacie zamieszczonym po posiedzeniu KRRiT znalazła się informacja, że nawet jeśli koncesja zostanie udzielona, to wciąż nie rozwiązuje to kwestii dostosowania struktury właścicielskiej spółki TVN.

  oprac. Joanna Szwalikowska
 • Jarocin. Kogut sąsiada zakłócał im ciszę nocną. Policja zbadała sprawę i wycofała się
 • Związkowcy oburzeni karą za Turów. "To woła o pomstę do nieba"

  Związkowcy oburzeni karą za Turów. "To woła o pomstę do nieba"

  Związkowcy z kopalni Turów nie wykluczają wyjazdu do Luksemburga i protestu ws. nałożonej w poniedziałek przez TSUE kary na Polskę - podaje RMF FM. - Pracownicy są zdesperowani. Obawiają się o swoją przyszłość - mówi w rozmowie z reporterem radia Piotr Kubiś, przewodniczący komisji międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" 80 z Kopalni Węgla Brunatnego Turów.

  mk, IAR

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.