Wiadomości

 • U Władimira Putina emocje przeważają nad strategią. Analityk: Popełnia te same błędy, co Hitler

  U Władimira Putina emocje przeważają nad strategią. Analityk: Popełnia te same błędy, co Hitler

  Brytyjski analityk wojskowy Sean Bell przyznał, że w wielu kwestiach Władimir Putin przypomina Adolfa Hitlera. - Wzmożenie rosyjskich ataków na Kijów przy użyciu dronów i pocisków balistycznych sugeruje, że u Władimira Putina emocje przeważają nad strategią militarną, a więc popełnia te same błędy, co Adolf Hitler - ocenił ekspert w brytyjskiej stacji Sky News.

  Jagoda Różycka
 • Spot PiS o Marszu 4 czerwca. Policyjni związkowcy oburzeni: Manipulują odczuciami widza

  Spot PiS o Marszu 4 czerwca. Policyjni związkowcy oburzeni: Manipulują odczuciami widza

  W sobotę 3 czerwca wieczorem Prawo i Sprawiedliwość pokazało nowy spot, który miał uderzyć w Marsz 4 czerwca organizowany przez Platformę Obywatelską, do której dołączyła polska opozycja. Na filmik zareagowali nawet związkowcy z NSZZ Policjantów. "Ukazane w spocie fragmenty manipulują odczuciami widza nakierowując jego postrzeganie Policji jako formacji wyłącznie brutalnej i represyjnej" - napisał w oświadczeniu Rafał Jankowski.

  Natalia Pacholczyk
 • Dwa nowe zapadliska w Trzebini. Media: Jedno powstało na korcie, gdzie bawiły się dzieci

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.