Wiadomości

 • Tak Kosiniak-Kamysz chce walczyć ze zmianą barw politycznych posłów PSL: Wpłacasz milion na WOŚP
 • Rekolekcje w Toruniu. Podczas próby nie było kontrowersji? Kuria: Uczestników poniosły emocje

  Rekolekcje w Toruniu. Podczas próby nie było kontrowersji? Kuria: Uczestników poniosły emocje

  Nie milkną echa kontrowersyjnych rekolekcji w kościele w Toruniu. Sanktuarium w Licheniu nie dopuszcza do rozmowy z ludźmi, którzy odegrali agresywną scenę przed uczniami szkół ponadpodstawowych. Organizatorzy rekolekcji zapewniają z kolei, że gdy widzieli próbę generalną, scena wyglądała inaczej. - Prawdopodobnie uczestników przedstawienia poniosły emocje. Nagle tylu ludzi ich oglądało - przekazał w rozmowie z TVN24 Rzecznik kurii toruńskiej ksiądz Paweł Borowski.

  Joanna Zajchowska
 • Zaskakujące słowa w rosyjskiej telewizji. Opozycjonista obnażył kłamstwa Kremla. 'Czemu nas straszysz?'

  Zaskakujące słowa w rosyjskiej telewizji. Opozycjonista obnażył kłamstwa Kremla. "Czemu nas straszysz?"

  W programie telewizyjnym prowadzonym przez naczelnego rosyjskiego propagandystę Andrieja Norkina doszło do między gośćmi do kłótni. Opozycjonista Borys Nadieżdin stwierdził, że Rosja nie jest bogatsza od Stanów Zjednoczonych, dlatego powinna jak najszybciej zakończyć wojnę. Na ten niecodzienny komentarz oburzyli się pozostali "eksperci", i wywiązała się burzliwa dyskusja.

  Jagoda Różycka

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.