Wiadomości

 • 100 tys. zł za pomoc w zatrzymaniu Maksymiliana F. Policja zdradziła, do kogo trafi nagroda

  100 tys. zł za pomoc w zatrzymaniu Maksymiliana F. Policja zdradziła, do kogo trafi nagroda

  Komendant główny policji wyznaczył 100 tys. zł nagrody dla osoby, która wskaże miejsce pobytu Maksymiliana F. - 44-latka, który miał postrzelić dwóch policjantów. Mężczyzna został ujęty przez policję w sobotę rano. Oficer prasowy wrocławskiej komendy poinformował, że nagroda zostanie przekazana funkcjonariuszom, którzy byli zaangażowani w akcję poszukiwawczą.

  Andrzej Grochowina
 • Nie żyje policjant postrzelony przez Maksymiliana F.

  Nie żyje policjant postrzelony przez Maksymiliana F.

  "Dzisiaj, w wieku 45 lat,, w wyniku obrażeń zadanych z rąk przestępcy, który nie wahał się zaatakować policjanta zmarł asp. szt. Daniela Łuczyńskiego." - napisano w komunikacie policji. Drugi z rannych funkcjonariuszy także przebywa w szpitalu. Jego stan jest bardzo poważny.

  Joanna Zajchowska
 • Media: Policja w Andrychowie nadała poszukiwaniom Natalii najniższy możliwy priorytet

  Media: Policja w Andrychowie nadała poszukiwaniom Natalii najniższy możliwy priorytet

  Sprawa 14-letniej Natalii z Andrychowa została zakwalifikowana przez policję jako "zaginięcie opiekuńcze" - donoszą media. To najniższy priorytet, który na ogół dotyczy m.in. dzieci, które amowolnie oddaliły się z domu rodzinnego, czy placówki opiekuńczej. W weekend będą znane wyniki policyjnej kontroli.

  Joanna Zajchowska

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.