Wiadomości

 • Będzie nowe święto? Lewica złożyła projekt ustawy

  Będzie nowe święto? Lewica złożyła projekt ustawy

  Lewica złożyła w Sejmie projekt ustawy w sprawie ustanowienia 16 grudnia Dniem Prezydenta Gabriela Narutowicza. "Polska straciła wielkiego patriotę, wybitnego Europejczyka, polityka, cenionego na świecie uczonego i inżyniera. Społeczeństwo nie ma dziś wystarczającej wiedzy o tym, co naprawdę wydarzyło się (16 grudnia 1922 r. - red.), a ideowi spadkobiercy zabójcy Narutowicza sieją znów nienawiść, dopuszczają się aktów przemocy i składają kwiaty na grobie mordercy" - czytamy w uzasadnieniu.

  Kamila Cieślik
 • Jechali autem z wypożyczalni, uderzyli w słup. Nowe informacje ws. wypadku w Harmężach

  Jechali autem z wypożyczalni, uderzyli w słup. Nowe informacje ws. wypadku w Harmężach

  Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku, do którego doszło w sierpniu w Harmężach w gminie Oświęcim. Trzech mężczyzn zginęło po tym, jak auto, którym jechali, uderzyło w słup. Jak dowiedział się portal Gazeta.pl, do prokuratury wpłynęły wyniki badań toksykologicznych. Na początku roku opinię dotyczącą wypadku ma wydać biegły.

  Marcin Kozłowski
 • Polska wysyła wojsko do Finlandii. Jest odpowiedź Rosji. Pieskow: Będzie to dla nas zagrożenie

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.