Wiadomości

 • Marek Sułkowski nie żyje. Zasłynął jako 'łowca pedofilów', pomagał ofiarom księży

  Marek Sułkowski nie żyje. Zasłynął jako "łowca pedofilów", pomagał ofiarom księży

  Marek Waldemar Sułkowski nie żyje. Psycholog kliniczny i społecznik zwany przez media "łowcą pedofilów" zmarł 30 stycznia w wieku 70 lat. Przyczynił się do skazania m.in. księdza Grzegorza K. z Tarchomina. Do warszawskiego Schroniska Na Paluchu trafiły cztery psy Sułkowskiego. Jeśli nie zgłosi się po nie rodzina, będzie można je adoptować.

  Karolina Mianecka
 • Ramzan Kadyrow mianował 26-letniego bratanka ministrem. Rząd Czeczenii to jego krewni i znajomi

  Ramzan Kadyrow mianował 26-letniego bratanka ministrem. Rząd Czeczenii to jego krewni i znajomi

  Ramzan Kadyrow odpowiedział na krytykę, która spadła na niego w związku upychaniem krewnych i znajomych na wysokich stanowiskach rządowych w Czeczenii. Tym razem ministrem własności i stosunków ziemskich został 26-letni bratanek przywódcy. "Komu ufam, tego mianuję. Ważny jest dla mnie rezultat i poświęcenie, a nie to, co powie jakiś politolog" - podsumował.

  Marta Wolf
 • Poszli na Śnieżkę w dresach. Wrócili z hipotermią drugiego stopnia. Dramatyczna akcja GOPR [WIDEO]

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.