Wiadomości

 • Politycy PiS-u zachwalają rząd Morawieckiego. 'Będzie trwał dłużej niż dwa tygodnie'

  Politycy PiS-u zachwalają rząd Morawieckiego. "Będzie trwał dłużej niż dwa tygodnie"

  Politycy partii Prawo i Sprawiedliwość twierdzą, że nowy rząd Morawieckiego będzie sprawował władzę znacznie dłużej, niż przez najbliższe dwa tygodnie. - Wierzę w umiejętności negocjacyjne Mateusza Morawieckiego - powiedziała posłanka Mirosława Stachowiak-Różecka. Ale są w PiS i tacy, którzy nie wierzą, że gabinet premiera otrzyma większość w Sejmie.

  Karolina Trela
 • PiS może zaskoczyć ws. komisji śledczych. Obawiają się tej jednej

  PiS może zaskoczyć ws. komisji śledczych. Obawiają się tej jednej

  W klubie PiS jest spory ferment, bo część parlamentarzystów wolałaby nie głosować przeciwko powołaniu komisji śledczych. Jedni chcą iść "na twardo" przeciwko tym komisjom, a inni gotowi byliby się wstrzymać w głosowaniu, bo - mówią - skoro rząd PiS nie ma nic do ukrycia, a komisje i tak powstaną, to lepiej sięgnąć po delikatną finezję (jak niegdyś mówił poseł PiS Marek Suski).

  Jacek Gądek
 • 19-latka urodziła dziecko w lesie i wyszła z nim na drogę. W szpitalu twierdziła, że je znalazła

  19-latka urodziła dziecko w lesie i wyszła z nim na drogę. W szpitalu twierdziła, że je znalazła

  Do szpitala w Krotoszynie zgłosiła się 19-latka z noworodkiem. Powiedziała personelowi, że znalazła go w lesie. Później okazało się jednak, że to ona jest matką. Pojawiły się doniesienia, że 19-latka urodziła już jedno dziecko, a sąd pozbawił ją praw rodzicielskich. Poinformowano również, dlaczego kobieta prawdopodobnie nie miała stałego miejsca pobytu.

  Patryk Rutkowski

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.