Wiadomości

  • Morawiecki: nie będzie rządowych premii dla piłkarzy. 'Problemem polskiej piłki jest poziom finansowania'
  • Kraków. Prawomocny wyrok ws. kierowniczki z Ikei. Zwolniła pracownika za wpis o osobach LGBT

    Kraków. Prawomocny wyrok ws. kierowniczki z Ikei. Zwolniła pracownika za wpis o osobach LGBT

    Sąd Okręgowy w Krakowie podtrzymał lutowy wyrok uniewinniający kierowniczkę jednego ze sklepów sieci Ikea. Katarzyna N. w 2019 r. zwolniła pracownika za wpis dotyczący środowisk LGBT, w którym wykorzystane były cytaty z Biblii. Prokuratura zarzucała kobiecie dyskryminację ze względu na wyznanie. Sąd potwierdził jednak, że mężczyzna został zwolniony nie z powodu wiary, a dyskryminacji osób nieheteroseksualnych.

    Marcin Kozłowski, Karolina Kraushar
  • Kraśnik. Wyszedł z mszy i ukradł samochód. Mówił, że 'korzystał z okazji'

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.