Wiadomości

 • Rekonstrukcja rządu. Prezydent Andrzej Duda powoła nowych ministrów [TRANSMISJA]
 • Donald Tusk wyłuskał patronów operacji "für Deutschland" i podsumował: Taki gruppenführer Wolf 2.0

  Donald Tusk wyłuskał patronów operacji "für Deutschland" i podsumował: Taki gruppenführer Wolf 2.0

  Donald Tusk wbił szpilę TVP i rządzącym. "W sumie to nawet zabawne, że operacji "für Deutschland" patronują ministrowie Schreiber, Rau, Szefernaker i Müller. Taki gruppenführer Wolf 2.0" - napisał szef PO na Twitterze. Tusk odpowiedział tym samym na serię ataków pod swoim adresem ze strony telewizji publicznej, która nieustannie, od kiedy wrócił do polskiej polityki, przedstawia go jako rzecznika niemieckich interesów.

  pch
 • Władysław Kosiniak-Kamysz o koalicji PiS-PSL: To zwrócenie uwagi, kto jest największym szkodnikiem

  Władysław Kosiniak-Kamysz o koalicji PiS-PSL: To zwrócenie uwagi, kto jest największym szkodnikiem

  Władysław Kosiniak-Kamysz odniósł się do słów Marka Sawickiego dotyczących ewentualnej koalicji Polskiego Stronnictwa Ludowego z Prawem i Sprawiedliwością. - To jest zwrócenie uwagi przez Sawickiego, że największym szkodnikiem i tym, który doprowadza do destrukcji relacji na arenie międzynarodowej, do niszczenia wymiaru sprawiedliwości, braku sprawiedliwości, braku praworządności w Polsce jest środowisko Solidarnej Polski - tłumaczył.

  oprac. Kamila Cieślik

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.