Wiadomości

 • Koncert ku czci powstańców. Internautów zachwyciło oddanie tłumaczek języka migowego. "Nie do podrobienia"

  Koncert ku czci powstańców. Internautów zachwyciło oddanie tłumaczek języka migowego. "Nie do podrobienia"

  "Wyjątkowa, nie do podrobienia tłumaczka języka migowego", "Ta Pani jest genialna!", "Panie migające wymiatają, skradły show" - to tylko część komentarzy, które pojawiły się pod nagraniem z koncertu "Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki". Równie często co o wykonawcach piosenek, internauci pisali z zachwytem o pracy tłumaczek języka migowego, które wykonywały swoją pracę z niezwykłym oddaniem.

  MLZ
 • Sondaż. Ponad 47 proc. badanych chce powrotu dzieci do szkół. Rządzący wstrzymują się z decyzją

  Sondaż. Ponad 47 proc. badanych chce powrotu dzieci do szkół. Rządzący wstrzymują się z decyzją

  47,3 proc. badanych chce, by od 1 września uczniowie powrócili do szkół. 30,2 proc. jest przeciwnego zdania - wynika z sondażu SW Research dla "Rzeczpospolitej". Badanie przeprowadzono jeszcze przed rekordowymi wzrostami liczby zakażonych wirusem SARS-CoV-2. Choć rządzący skłaniają ię ku wznowieniu nauki stacjonarnej, to niewykluczone, że decyzje w tej sprawie będą podejmowali dyrektorzy konkretnych placówek.

  MLZ

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.