Wiadomości

 • Morawiecki z animowanym popcornem krytykuje nowy Sejm. 'Dni mijają, a tu nic się nie dzieje'

  Morawiecki z animowanym popcornem krytykuje nowy Sejm. "Dni mijają, a tu nic się nie dzieje"

  - Dni mijają, a tu nic się nie dzieje w najważniejszych dla Polaków sprawach. Zero konkretnych pomysłów i odrzucanie gotowych rozwiązań tylko dlatego, że przygotował je nasz rząd - tak o nowym Sejmie mówił w opublikowanym w niedzielę nagraniu premier Mateusz Morawiecki. - Gdzie byliście przez 2,5 miesiąca? To jest pytanie, na które chciałbym dzisiaj znać odpowiedź - tak odpowiadał na podobne zarzuty przed kilkoma dniami marszałek Szymon Hołownia.

  Marcin Kozłowski
 • Ważny polityk PiS o ewentualnym następcy Kaczyńskiego: Znam go. Sprawdziłby się w tej roli

  Ważny polityk PiS o ewentualnym następcy Kaczyńskiego: Znam go. Sprawdziłby się w tej roli

  Według części polityków Jarosław Kaczyński powinien oddać władzę w partii i przejść na polityczną emeryturę. - Byłbym nieszczery i nieuczciwy, gdybym sądził, że Jarosław Kaczyński będzie wiecznie rządził PiS. No nie będzie wiecznie rządził - stwierdził w programie "Express Wieczorny" bliski współpracownik prezesa, senator PiS Stanisław Karczewski. Polityk wypowiedział się także o ewentualnym następcy Kaczyńskiego.

  Jagoda Różycka
 • Rosyjscy żołnierze rozstrzelali ukraińskich jeńców? Prokuratura bada wstrząsające nagranie

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.