Wiadomości

 • USA. Zderzenie samolotów. Pilot wylądował z ogromną dziurą w kadłubie. "Nie pamiętam niczego podobnego"
 • Aleksander Kwaśniewski pytany o trzecią kadencję PiS. "Jak się opozycja nie ogarnie, to jest to możliwe"

  Aleksander Kwaśniewski pytany o trzecią kadencję PiS. "Jak się opozycja nie ogarnie, to jest to możliwe"

  - Opozycja powinna się ogarnąć i mam nadzieję, że tak się stanie. Dziś jej problem polega na tym, że ona nie składa się z trzech, czy nawet czterech bytów: Hołownia, Platforma, Lewica i PSL. Dzisiaj mamy np. Platformę prezesa Budki, mamy przeciwników prezesa Budki, mamy ciągle Grzegorza Schetynę gdzieś tam w środku, mamy jeszcze Donalda Tuska gdzieś tam na zewnątrz - powiedział w Porannej Rozmowie Gazeta.pl były prezydent Aleksander Kwaśniewski. Jak dodał

  kn
 • Zebranie kierownictwa PiS. Zapadnie decyzja ws. prezentacji Nowego Ładu. Nieoficjalna data już jest

  Zebranie kierownictwa PiS. Zapadnie decyzja ws. prezentacji Nowego Ładu. Nieoficjalna data już jest

  W czwartek zbiera się kierownictwo Prawa i Sprawiedliwości - na spotkaniu ma zostać m.in. podjęta ostateczna decyzja w sprawie daty ogłoszenia nowego programu partii, Nowego Ładu. Nieoficjalny termin jest już znany - to 15 maja. Mówi się, że po nowym programie rządu możemy się spodziewać m.in. wprowadzenia emerytur stażowych, programu "babcia plus" czy podniesienia kwoty wolnej od podatku.

  oprac. Katarzyna Nowak

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.