Wiadomości

 • Kulisy zatrzymania Sebastiana M. Nieoficjalnie: Mógł być złapany w Turcji, zabrakło kilku minut
 • Afera mailowa. Morawiecki pojawił się w TVN. Teściowa Dworczyka 'nienawidzi PiS i doceniła występ'

  Afera mailowa. Morawiecki pojawił się w TVN. Teściowa Dworczyka "nienawidzi PiS i doceniła występ"

  - Moja teściowa, która nienawidzi PiS, zadzwoniła do mnie i doceniła twój występ w TVN. Kurczę, obejrzałem to i bez wazeliny, było świetnie - miał napisać w 2019 roku Michał Dworczyk, który przedtem rzekomo twierdził, że decyzja premiera wygląda jak "syndrom sztokholmski". Z ujawnionych maili wynika, że Mateusz Morawiecki miał zdradzić, co było powodem jego wizyty w studiu.

  Izabela Alberczyk
 • 'Wiadomości' pokazały jeden pasek 27 razy. Członek rady TVP złożył do KRRiT skargę

  "Wiadomości" pokazały jeden pasek 27 razy. Członek rady TVP złożył do KRRiT skargę

  Członek Rady Programowej Telewizji Polskiej złożył do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji skargę na "Wiadomości". Krzysztof Luft uważa, że TVP dyskryminuje Polaków, którzy nie głosują na Prawo i Sprawiedliwość. Luft przywołał pewien pasek, stawiający PiS w korzystnym świetle, który pokazano w "Wiadomościach" aż 27 razy. Jego treść ani razu nie uległa zmianie.

  Patryk Rutkowski

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.