Wiadomości

 • Nowe doniesienia nt. zdrowia Łukaszenki. 'Krew płynęła z nosa, dziąseł, były wylewy na skórze'
 • Marcin Duma: Jest przełom. Kampania zmienia formułę. Dla PiS to wręcz szansa

  Marcin Duma: Jest przełom. Kampania zmienia formułę. Dla PiS to wręcz szansa

  - Jeśli ktokolwiek się łudził, że nagle PiS-owi zacznie spadać, bo w Warszawie odbył się wielki marsz, to jest w błędzie. Dla PiS mobilizacja wyborców opozycji, którzy poszli na marsz, jest pewnym problemem, ale dominacja Donalda Tuska na opozycji już takim problemem wcale nie jest - jest wręcz szansą - ocenia Marcin Duma, szef IBRiS-u, w rozmowie z Gazeta.pl.

  Jacek Gądek
 • Donald Trump pogratulował Kim Dzong Unowi. Republikanie: Nie chwalmy tyrana

  Donald Trump pogratulował Kim Dzong Unowi. Republikanie: Nie chwalmy tyrana

  Donald Trump złożył publiczne gratulacje dyktatorowi Korei Północnej Kim Dzong Unowi w związku z wybraniem jego kraju do Rady Wykonawczej Światowej Organizacji Zdrowia. Gest byłego prezydenta USA spotkał się z krytyką ze strony republikanów. - Nie ma czego mu gratulować - stwierdził były gubernator i dawny ambasador USA przy ONZ Nikki Haley.

  Kaja Ożga

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.