Wiadomości

 • Jarosław Kaczyński pojawił się blisko Marszu 4 czerwca. Podczas demonstracji prezes PiS był w kościele

  Jarosław Kaczyński pojawił się blisko Marszu 4 czerwca. Podczas demonstracji prezes PiS był w kościele

  Jarosław Kaczyński przebywał w pobliżu Marszu 4 czerwca. Gdy trwała antyrządowa demonstracja zorganizowana przez Donalda Tuska, prezes PiS uczestniczył we mszy świętej w kościele nieopodal placu Zamkowego. Właśnie tam przewodniczący PO wygłosił przemówienie, w którym nawiązał m.in. do negatywnej roli, jaką jego zdaniem Jarosław Kaczyński odgrywa w polskiej polityce.

  Patryk Rutkowski
 • 'Starsza pani pozna chętnie nowego prezydenta'. 100 najlepszych haseł z Marszu 4 czerwca

  "Starsza pani pozna chętnie nowego prezydenta". 100 najlepszych haseł z Marszu 4 czerwca

  Na paskach TVP Info jasny komunikat: "Nienawiść, wulgarność i agresja na marszu Tuska". W Wiadomościach TVP nieco skromniej: "Z nienawiścią na sztandarach". A jak było w rzeczywistości? Prezentujemy subiektywny wybór 100 najlepszych, najmocniejszych i najczęściej występujących haseł z waszych kartonów, transparentów i koszulek z podziałem na kategorie.

  Grzegorz Wysocki
 • Pawłowski: Donald Tusk upokorzył pozostałych liderów opozycji [OPINIA]

  Pawłowski: Donald Tusk upokorzył pozostałych liderów opozycji [OPINIA]

  Najważniejszym skutkiem Marszu 4 czerwca będzie wybór, przed którym stają właśnie liderzy pozostałych obok Koalicji Obywatelskiej partii opozycyjnych. Czy pozwolić na wrogie przejęcie przez Tuska, czy do ostatnich godzin kampanii obawiać się o przekroczenie progu wyborczego - pisze Łukasz Pawłowski.

  Łukasz Pawłowski

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.