Wiadomości

 • Kiedy skończy się wojna w Ukrainie? Reznikow o terminie: Nic się nie zmieniło

  Kiedy skończy się wojna w Ukrainie? Reznikow o terminie: Nic się nie zmieniło

  Minister obrony Ukrainy podtrzymuje swoje zdanie na temat terminu końca wojny, która miałaby zakończyć się jeszcze w tym roku. Ołeksij Reznikow ujawnił również, że NATO ocenia plany Ukrainy jako realne. - Naszych uderzeń będzie według mnie kilka, ale zarówno ich kierunek, jak i natężenie oraz czas będzie wyznaczał sztab generalny - mówił.

  Kaja Ożga
 • PiS naciska, aby Senat zajął się uchwałami ws. Jana Pawła II. 'To jest nie, bo nie'

  PiS naciska, aby Senat zajął się uchwałami ws. Jana Pawła II. "To jest nie, bo nie"

  Senat nie zajmie się na tym posiedzeniu uchwałą w obronie dobrego imienia Jana Pawła II. Apelowali o to senatorowie Prawa i Sprawiedliwości, którzy 16 marca wnieśli dokument. Projekt uchwały dotyczący papieża przygotowali również politycy Polskiego Stronnictwa Ludowego. - Ja tego nie rozumiem. To jest nie, bo nie. Nie, dlatego że jesteśmy totalną opozycją i musimy mieć inne zdanie - stwierdził Stanisław Karczewski.

  Magdalena Bojanowska
 • Wpadka polityka PiS w programie na żywo. Prowadzący nie mógł uwierzyć [WIDEO]

  Wpadka polityka PiS w programie na żywo. Prowadzący nie mógł uwierzyć [WIDEO]

  Podczas programu "Graffiti" emitowanego na żywo w telewizji Polsat News wiceminister finansów Artur Soboń zaliczył kłopotliwą wpadkę. Z wypowiedzi polityka PiS wynikło, że nie zna on zasad flagowego programu partii, do którego rząd zachęca swoich obywateli. Prowadzący nie krył swojego zdziwienia wypowiedzią posła, który po programie próbował się z niej tłumaczyć.

  Jagoda Różycka

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.