Wiadomości

 • Zabierzów. Policja: Pies nie został zakopany żywcem. Odnaleziono jego właściciela

  Zabierzów. Policja: Pies nie został zakopany żywcem. Odnaleziono jego właściciela

  Małopolska policja poinformowała o zgłoszeniu się na komisariat właściciela psa, który 23 stycznia został wykopany z ziemi. Psa odnaleźli robotnicy podczas pracy koparką na terenie wsi Zabierzów (woj. małopolskie). Funkcjonariusze podkreślają, że pies nie został "zakopany żywcem", a był to jedynie nieszczęśliwy wypadek, a zwierzę ugrzęzło w błocie.

  Jagoda Różycka
 • Media: Prezydent USA rozważa wizytę w Polsce w rocznicę wybuchu wojny w Ukrainie

  Media: Prezydent USA rozważa wizytę w Polsce w rocznicę wybuchu wojny w Ukrainie

  Prezydent USA Joe Biden rozważa podróż do Europy - w tym do Polski - w pierwszą rocznicę rosyjskiej inwazji na Ukrainę - podają amerykańskie media. CNN powołuje się na dwóch wysokich rangą urzędników administracji. Podróż nie jest jeszcze potwierdzona, a szczegóły nie zostały sfinalizowane.

  Katarzyna Romik
 • Matura 2023. MEiN obniża wymagania dla maturzystów. Bo uczyli się na zdalnych lekcjach

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.