Wiadomości

 • 'Ziobro przegrał w Sejmie!' Ustawa o notariacie odrzucona

  "Ziobro przegrał w Sejmie!" Ustawa o notariacie odrzucona

  Sejm odrzucił w całości projekt noweli ustawy o notariacie autorstwa Ministerstwa Sprawiedliwości. Za głosowało 220 posłów, przeciw było 214, nikt nie wstrzymał się od głosu. Aż 14 posłów PiS nie wzięło udziału w głosowaniu. Zabrakło m.in. premiera Mateusza Morawieckiego.

  Katarzyna Romik
 • Biden gotowy na rozmowę z Putinem. Pod jednym warunkiem. 'Z przyjemnością usiądę'

  Biden gotowy na rozmowę z Putinem. Pod jednym warunkiem. "Z przyjemnością usiądę"

  - To chore, co on robi - tak o wojnie, którą Władimir Putin prowadzi w Ukrainie, mówił prezydent USA Joe Biden. Amerykański przywódca podejmuje w Waszyngtonie prezydenta Francji. Sojusznicy rozmawiają między innymi o wsparciu dla Ukrainy w toczącej się wojnie. Biden zadeklarował, że jest gotowy do rozmów z Putinem, jeśli ten spełni jeden warunek.

  Katarzyna Romik
 • Papież Franciszek uderzył w Rosję. Odezwał się Ławrow: To niechrześcijańskie

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.