Wiadomości

 • IMGW ostrzega przed silnym wiatrem - nawet do 110 km/h. Wichury w Polsce, nad morzem sztorm

  IMGW ostrzega przed silnym wiatrem - nawet do 110 km/h. Wichury w Polsce, nad morzem sztorm

  Do Polski zbliża się głęboki niż, który spowoduje, że nad całą Polską utrzymywać się będzie zachmurzenie, może również popadać. Najniebezpieczniejszy będzie jednak silny, porywisty wiatr, który powieje z prędkością nawet do 110 kilometrów na godzinę. Może on doprowadzić do licznych wichur, a na morzu prawdopodobnie rozwinie się sztorm.

  oprac. Joanna Szwalikowska
 • Wędrzyn. Migranci zgłosili zaginięcie pieniędzy. Sprawę bada BSW
 • Sędzia Tuleya bez zgody na prowadzenie zajęć ze studentami. "Nie zamierzam się stosować"

  Sędzia Tuleya bez zgody na prowadzenie zajęć ze studentami. "Nie zamierzam się stosować"

  - Nie zamierzam stosować się do zakazu pracy dydaktycznej - poinformował sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie Igor Tuleya. Pod zakazem, dla zawieszonego sędziego, podpisał się wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie Przemysław Radzik, który jest jednocześnie rzecznikiem dyscyplinarnym dla sędziów. Zdaniem Tuleyi decyzja jego decyzja jest "całkowicie arbitralna" i "pozbawiona merytorycznego uzasadnienia".

  pch

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.