Wiadomości

 • Zabrze. Zwłoki noworodka znalezione na śmietniku. Sprawę bada prokuratura
 • Kaczyński pytany o następcę Dworczyka. Skomentował pogłoski o Kuchcińskim

  Kaczyński pytany o następcę Dworczyka. Skomentował pogłoski o Kuchcińskim

  - To energiczny, sprawny polityk, sądzę, że ma przed sobą jeszcze wiele możliwości - stwierdził w Polskim Radiu 24 Jarosław Kaczyński, nawiązując do dymisji Michała Dworczyka. Prezes PiS zaznaczył jednocześnie, że nie podjęto żadnych decyzji dotyczących politycznej przyszłości zarówno odchodzącego szefa KPRM, jak i byłego prezesa TVP Jacka Kurskiego.

  Marcin Kozłowski
 • Poznań. 'Mamo, żałuję, że mnie urodziłaś'. Sąd podtrzymał wyrok po apelacji ws. znęcania

  Poznań. "Mamo, żałuję, że mnie urodziłaś". Sąd podtrzymał wyrok po apelacji ws. znęcania

  Robert H. w maju został skazany na pięć lat więzienia za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad dzieckiem ze szczególnym okrucieństwem. Obrońca mężczyzny wniósł apelację o złagodzenie wyroku. Sąd nie zgodził się jednak na ponownego przesłuchanie pokrzywdzonego i podtrzymał karę wymierzoną przez sąd pierwszej instancji. Chłopiec trafił do rodziny zastępczej, nie chce mieć kontaktu ani z ojczymem, ani z matką.

  Marta Wolf

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.