Ranking programów informacyjnych: "Teleexpress" w dół, a kto liderem? Będziecie zdziwieni

• "Wiadomości" w październiku oglądało średnio 3,27 mln widzów• To o ok. 440 tys. widzów mniej niż w analogicznym okresie w ub.r.• Największy spadek odnotował "Teleexpress" - 670 tys.

W październiku "Wiadomości" TVP1 były najchętniej oglądanym programem informacyjnym ze średnią widownią 3,27 mln osób - podają Wirtualnemedia.pl na podstawie danych Nielsen Audience Measurement. To o ponad 440 tys. mniej niż w październiku 2015 r. Na drugim miejscu "Fakty" TVN - 3,18 mln widzów (spadek o 135 tys.). Gdyby jednak zsumować liczbę widzów anteny TVN i TVN24 BiS, gdzie także transmitowane są "Fakty", wynik wyniósłby 3,37 mln. Trzecie miejsce zajął "Teleexpress" TVP1 z oglądalnością na poziomie 2,92 mln osób. To o 671 tys. widzów mniej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Dowiedz się więcej:

Jaką oglądalność odnotowały inne programy informacyjne?

"Wydarzenia" emitowane w Polsacie oglądało w październiku średnio 2,27 mln widzów (spadek o ok. 296 tys. widzów). Łącząc to jednak z widzami Polsat News i Polsat News 2, w których także można oglądać "Wydarzenia", daje to wynik 2,44 mln. Na piątym miejscu "Panorama" TVP2 z oglądalnością na poziomie 1,44 mln (mniej o 50 tys. widzów).

Zobacz także: Wielowieyska o "Wiadomościach": Stopień manipulacji jest nieprawdopodobny. Wszystko po to, żeby chronić PiS... 

 

Więcej o: