Prasa zachwycona wyczynem Kubicy

PRZEGLĄD PRASY. Prasa rozpływa się w komplementach, opisując fantastyczną jazdę Roberta Kubicy podczas Grand Prix Bahrajnu.

Przegląd Sportowy: Wielki spokój Kubicy

Gdy Robert Kubica wywalczył pierwsze w karierze pole position, gratulowali mu wszyscy. Polak nie liczył jednak na zwycięstwo w wyścigu.

Polska: Kubica znowu na podium

Po sobotnich kwalifikacjach dyrektor sportowy BMW zaczął otwarcie mówić, że już w niedzielę możemy doczekać się pierwszego historycznego zwycięstwa kierowcy jego teamu.

Robert Kubica po raz drugi z rzędu stanął na podium. W Bahrajnie dał się wyprzedzić dwóm kierowcom Ferrari.

Gazeta Wyborcza: Kubica, BMW - Potęga

Robert Kubica po raz drugi z rzędu na podium. Jego zespół został liderem! Formuła 1 z Bahrajnu jedzie do Europy z jeszcze większymi szansami Polaka na pierwsze zwycięstwo.

Fakt: Robert jeździ jak mistrz!

To był wspaniały weekend dla Roberta Kubicy. W sobotę Polak wygrał po raz pierwszy kwalifikacje, a wyścigu o Grand Prix Bahrajnu przegrał tylko z bolidami Ferrari i zajął trzecie miejsce!

Dziennik: Kubica trzeci w GP Bahrajnu Trzeci start i drugie podium!

Robert Kubica w wyścigu o Grand Prix Bahrajnu stanął na najniższym stopniu podium. Mogło być jeszcze lepiej, ale ruszający z pole position Polak zupełnie przespał start. Jeszcze przed pierwszym zakrętem wyprzedził go Brazylijczyk Felipe Massa z Ferrari, który nie oddał prowadzenia już do końca.

Super Express: Robert Trzeci Wielki

Zaczęło się jak w marzeniach. Robert Kubica w sobotnich kwalifikacjach nie miał sobie równych i po raz pierwszy w karierze wywalczył pole position. Jestem zachwycony. A jeszcze bardziej będę zachwycony, kiedy Robert wygra wyścig - skomentował szef F1 Bernie Ecclestone.

Czytaj też: Marka Kubicy - Polak w panteonie gwiazd sportu

Czytaj też: Siedem faktów przyspieszających Kubicę