Najnowsze wiadomości

 • Jakimowicz pozwał TVN. "Nie pozwolę na to, by ktoś szargał moje dobre imię"

  Jakimowicz pozwał TVN. "Nie pozwolę na to, by ktoś szargał moje dobre imię"

  Aktor i prezenter TVP Info Jarosław Jakimowicz poinformował w mediach społecznościowych o złożeniu pozwu sądowego o ochronę dóbr osobistych przeciwko telewizji TVN. Na początku lutego dziennikarze programu "Uwaga" ujawnili kulisy rzekomego gwałtu, którego miał się dopuścić "gwiazdor TVP" na jednej z uczestniczek konkursu Miss Generation. Nazwisko domniemanego sprawcy wówczas nie padło.

  MLZ
 • Wyniki losowania Lotto 6.03.2021 [Lotto, Lotto Plus, Multi Multi, Kaskada, Mini Lotto, Super Szansa]

  Wyniki losowania Lotto 6.03.2021 [Lotto, Lotto Plus, Multi Multi, Kaskada, Mini Lotto, Super Szansa]

  W Lotto (kiedyś występującym pod nazwą Duży Lotek) pula na "szóstki" wynosi minimum 2 miliony zł. W Lotto minimalna stawka od której można grać to 3 PLN. Dodatkowo po każdym losowaniu Lotto odbywa się dodatkowe losowanie Lotto Plus 6 z 49 liczb, w którym za 1 zł można wygrać 1 mln PLN. Losowania Lotto oraz Lotto Plus odbywają się w każdy wtorek, czwartek i sobotę. Losowanie Lotto można obejrzeć w TVP Info o godz. 21:40.

  becia
 • Wypadek na A4. Śledztwo będzie prowadzone w kierunku katastrofy w ruchu lądowym

  Wypadek na A4. Śledztwo będzie prowadzone w kierunku katastrofy w ruchu lądowym

  Według najnowszych ustaleń służb, w wypadku ukraińskiego autokaru na autostradzie A4 zginęło pięć osób: trzy kobiet i dwóch mężczyzn. Jak poinformowała Polska Agencja Prasowa, śledztwo będzie prowadzone w kierunku katastrofy w ruchu lądowym. Autokar wykonywał kurs na trasie Poznań-Chersoń.

  MLZ