komentarze

Więcej o:

komentarze

Wypowiedzi na forum o:

komentarze

  • Nie mogę dodać komentarza

    Witam, Nie mogę dodać komentarza na stronie: po założeniu konta.

  • Kaczyński, Fundusz Odbudowy, Lewica i PO-komentarz

    Komentarz Pana Biedrzyńskiego na onecie. IMO zaskakująco trafny

  • Dkaczego zniknęły komentarze do reportaży?

    Dlaczego nie ma możliwości komentowania wekendowych reportaży? Czasami komentarze są najlepsze! Wielka szkoda. Czy nie możnaby ich przywrócić?

  • Dzisiejsza wypowiedz Bidena - komentarz

    Komentarz do tej wypowiedzi jest autorstwa Bena Arisa moim zdaniem jednego z bardziej rzetelnych zachodnich dziennikarzy zajmujących się Rosja- zdaje sobie sprawę że jest ich bardzo niewielu ale Bena zajmującego sie Rosją przez 15 lat bym jednak do nich zaliczył Komentarz jest po angielsku i idzie

  • Próbne matury- wyniki i komentarz polonistki.

    Próbne wypadły źle, jednak dyrektor CKE Marcin Smolik przypomina, że do egzaminów zostało jeszcze sporo czasu i uczniowie będą mieli możliwość nadrobić ewentualne braki. - Z naszego doświadczenia wynika, że prawdziwe egzaminy zwykle wypadają o 15-20 punktów procentowych lepiej

  • Komentarz czytelnika do paktu Lewicy z Kaczyńskim

    całego serca życzę też Kaczyńskiemu. Ubawiłam sie - fajny komentarz do sytuacji -- mieć w górze niebo a w sobie spokój...

  • Komentarze

    Próbuję napisać komentarz, lub ocenić go, i wyskakuje "nie masz uprawnień" jakie uprawnienia ja się pytam!?

  • Foliarskie trolle opanowały komentarze

    Co wejdą w komentarze np. na ciągle te same nicki kpią z pandemii i piszą ciągle to samo. Na portalach społecznościowych z kolei lubują się w tym emeryci. Czyżby ci co cały dzień nic nie robią, tylko kpią z liczby ofiar fałszywej pandemii, to byli właśnie emeryci, obrażeni z powodu komunii na rękę?

  • Re: Nie mogę dodać komentarza

    yami7123 napisał(a): > Nie mogę dodać komentarza > po założeniu konta. A na swoje obecne konto gazetowe?

  • Komentarze pod podcastem J. Mazur

    mysli o "metodach", jakie stosowano wobec dziewczyny, idzie w kierunku niezdiagnozowanej skutecznie choroby psychicznej, nie ukrywa też, że nie jest fanką KK, choć wywodzi się z rodziny i środowiska katolickiego. Wg mnie, robi to bardzo delikatnie, bez żadnych jazd ideolo. I do sedna: moje zdumienie