Zagłębie Sosnowiec

Więcej o:

• Tak wygrywa Legia Urbana

Bronowickiego dołączył Bartłomiej Grzelak, który nawet nie doczekał końca pierwszej połowy. - Jeszcze nie wiemy na ile poważny jest uraz barku, ale na pewno nie ma zwichnięcia ani złamania - poinformował Urban po zakończeniu spotkania. Dla niego ten mecz miał dodatkowe znaczenie. Właśnie z Zagłębia Sosnowiec

• "Święta wojna" Zagłebia i Ruchu bez bramek

Zbliżał się koniec pierwszej połowy, gdy grupa muzyków z orkiestry dętej, która umilała kibicom wolny czas przed meczem, poderwała się z miejsc. - Nic nie grają, no to my zagramy - rzucił jeden z trębaczy. Tak po prawdzie to ten przytyk był skierowany tylko w stronę piłkarzy Zagłębia, którzy przez

• Orange Ekstraklasa: Wisła odjeżdża

Zagłębie S. - Wisła 1:3   Po 5635 dniach przerwy w Sosnowcu znowu odbył się mecz ekstraklasy. Gospodarze ambitnie walczyli o dobry wynik z liderem ekstraklasy, ale w końcówce spotkania stracili dwa gole. Oba zdobył Paweł Brożek, który został w ten sposób został najskuteczniejszym zawodnikiem tego

• Wymęczone zwycięstwo Cracovii

Mecz był koszmarnie brzydki, w drugiej połowie na przerzedzonych trybunach gwizdy prawie nie milkły. Jedynego gola strzelił Witkowski, wykorzystując złe zagranie głową Dżenana Hosicia i z kilku metrów pakując piłkę do siatki. - Liczy się tylko wynik. Nie męczcie mnie, bo nic nie będzie się działo -

• Cracovia to nie Benfika

Remis 1:1 jest jednak powodem do wstydu niż okazywania radości. Tym bardziej, że mecz stał na żenującym poziomie. Bytomianie, szczególnie w pierwszej połowie prezentowali toporny futbol. Gospodarze byli wtedy nieco lepsi i strzelili gola. W pole karne do Pawła Nowaka zagrywał Tomasz Moskała, a

• Ruch czekał 15 lat na zwycięstwo z Zagłębiem!

3. kolejka Orange Ekstraklasy: Sport.pl typuje Trybuny nie zapełniły się do ostatniego miejscu. Potężna ulewa, która późnym popołudniem przetoczyła się nad Śląskiem wystraszyła wielu kibiców. - Nie ma co narzekać... Gdy przed meczem spojrzałem na ciemne niebo myślałem, że będzie jeszcze gorzej.

• Bandycki napad na hokeistów Zagłębia

Sosnowiecki zespół wracał z Torunia, gdzie w piątek wieczorem Zagłębie rozegrało kolejny mecz w ekstralidze. Podróż mijała spokojnie, większość zawodników spała. W sobotę około 4. rano, tuż przed Sarnowem (miejscowość w okolicach Będzina) zaczęły się jednak dziać rzeczy dziwne. - Kolejno mijały nas

• Zagłębie zdegradowane z końcem sezonu

Zagłębie zostanie zdegradowane przed następnym sezonem, punkty straci już w tym. Jeśli rozgrywki skończy na pozycji spadkowej, zsunie się do trzeciej ligi. Z informacji "Gazety" wynika, że WD rozważał degradację nawet o dwie klasy. - Kto się spodziewał, że w Warszawie będą nas głaskać po główkach,

• Polonia, Ruch i Zagłębie bez licencji

- Trzy do jednego - tak krótko skwitował wtorkowe posiedzenie komisji licencyjnej PZPN-u jej przewodniczący Eugeniusz Kolator. Choć wśród czterech rozpatrywanych przez komisję wniosków aż trzy pochodziły z klubów z naszego regionu, to zwycięsko z posiedzenia wyszła jedynie Jagiellonia Białystok,

• "Fakt": Cztery kluby do odstrzału

- Do końca sezonu chcemy zamknąć cały proces związany z wyjaśnianiem afery korupcyjnej. Tak żeby w kolejne rozgrywki wejść już bez "upiorów z przeszłości" - powiedział "Faktowi" wiceprzewodniczący Wydziału Dyscypliny PZPN Robert Zawłocki - Sprawa ustawiania meczów w naszej lidze musi zostać