Władysław Serafin

Więcej o:

Władysław Serafin

 • Najbogatsi rolnicy zapłacą więcej na KRUS?

  . Władysław Serafin, prezes Krajowego Związku Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych uważa, że nie można utrzymywać sytuacji, że wszyscy posiadacze gospodarstw ponoszą takie same obciążenia.

 • Lepper: KRUS nie zostanie zlikwidowany

  . Dlatego rolnicy często zarabiają poniżej kosztów produkcji. Z kolei prezes Kółek Rolniczych, Władysław Serafin, powiedział, że środowisko rolnicze jest gotowe, by rozmawiać o reformie KRUS-u. Zastrzegł jednak, że nie ma zgody na zmianę zasady samorządności funduszu, który jest kierowany społecznie.

 • PSL chce zabrać ziemię bogatym i dać biednym

  wydzierżawić od Agencji. Według "Rz" taki zapis doprowadzi do likwidacji kilkuset najbogatszych przedsiębiorstw rolnych. Pracę może stracić 100 tys. osób. Pomysł Sawickiego popiera jednak Władysław Serafin , szef Krajowego Zwiazku Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych. - Należy jak najszybciej

 • "Newsweek" Liderzy PSL zarabiają na KRUS

  Marek Sawicki. Pół miliona na organizację Kongresu Światowego Rolnictwa przekazano Fundacia Rozwoju Wsi i Rolnictwa, której prezesem jest Władysław Serafin, członek ścisłych władz PSL. Jak czytamy na stronie internetowej tygodnika, równie istotny co klucz personalny jest klucz terytorialny

 • Będą ułatwienia dla Ukraińców

  , podatków nie zapłacą i budżet też straci. Pomysł Leppera poparli obecni na wczorajszej konferencji Władysław Serafin (Kółka Rolnicze) i Roman Wierzbicki ("Solidarnośc" Rolników Indywidualnych). Projekt będzie teraz przedstawiony do konsultacji związkom zawodowym. Na wydanie opinii mają 30 dni.