Kielce: trwa pościg za bandytami

Kielecka policja prowadzi pościg za przestępcami, którzy w piątek z bronią w ręku napadli na hurtownię papierosów w centrum miasta i zrabowali 200 tys. złotych

Policji wciąż nie udało się zatrzymać bandyty, który wczoraj po południu w centrum Kielc napadł z bronią w ręku na hurtownię papierosów i zrabował 200-tysięcy złotych. Cały czas trwa pościg policyjny i blokada dróg, mimo to do tej pory nie udało się odnaleźć samochodu, którym mężczyzna uciekał.

Auto poszukiwane przez policję widziane było między innymi w Kielcach, gdy wyjeżdżało w kierunku Jędrzejowa. Inni świadkowie widzieli ciemną Hondę CRX z rozbitą przednią szybą w Szczekocinach na trasie Jędrzejów - Zawiercie. Bandyta doskonale zaplanował napad, na kilka minut przed nim odwrócił uwagę policji informując, że w Galerii Echo podłożony jest ładunek wybuchowy.

Tymczasem policja ma już wstępny rysopis sprawcy napadu. To młody mężczyzna w wieku około 22 do 25 lat, szczupłej budowy ciała, włosy koloru blond, ubrany był w czarne spodnie, czarny podkoszulek oraz czarne buty sportowe.