Tragiczny wypadek w Krakowie. Znane są daty pogrzebów ofiar. Kuzyni zostaną pożegnani razem

Pogrzeby trzech z czterech mężczyzn, którzy w weekend zginęli przy moście Dębnickim w Krakowie odbędą się w najbliższych dniach. Kuzyni, 24-letni Michał i 23-letni Aleksander, zostaną pożegnani podczas wspólnej uroczystości.

W nocy z piątku na sobotę przy moście Dębnickim w Krakowie doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęli czterej młodzi mężczyźni: 20-letni Marcin H., 24-letni Michał G., 23-letni Aleksander T. oraz kierowca, 24-letni Patryk P. Jak wynika z opublikowanych w sieci nagrań monitoringu, kierujący poruszał się krakowskimi alejami z bardzo dużą prędkością. - W miejscu, gdzie było ograniczenie (...) do 40 kilometrów na godzinę, wstępne oceny wskazują na trzy, a może nawet więcej razy przekroczoną dopuszczalną prędkość - mówił prok. Rafał Babiński, szef Prokuratury Okręgowej w Krakowie.

Zobacz wideo Centymetry od czołowego zderzenia z motocyklistą!

Wypadek w Krakowie. Czterech młodych mężczyzn nie żyje. Znane są już daty pogrzebów

"Super Express" ustalił, że kuzyni Michał i Aleksander będą mieli wspólny pogrzeb. Uroczystość odbędzie się w środę 19 lipca o godz. 11:00 w kościele oo. Reformatów w Wieliczce (woj. małopolskie). Znana jest też data pogrzebu Patryka. Według informacji na stronie Zarządu Cmentarzy Komunalnych w Krakowie pożegnanie odbędzie się w piątek 21 lipca o godz. 9:40 w kaplicy Cmentarza Grębałów. Nie ma jeszcze informacji o pogrzebie Marcina.

Media o tragedii w Krakowie: Kierowcy od lat ostrzegali się przed tym autem

Śledczy poinformowali, że autem kierował syn Sylwii Peretti, bohaterki programu "Królowe życia" emitowanym na antenie TTV. Portale zajmujące się tematyką motoryzacyjną dotarły do informacji, że Patryk P. chwalił się przed wypadkiem podniesioną mocą w swoim samochodzie i innymi ulepszeniami. Media przypominają również komentarze kierowców, którzy od lat krytykowali styl jazdy pojazdów należących do rodziny Perettich. Więcej w tym artykule.

Więcej o: