Poszukiwany 37-letni mieszkaniec Nowych 真kowic nie 篡je. Znaleziono cia這 [AKTUALIZACJA]

Policja odnalaz豉 cia這 poszukiwanego 37-latka z Nowych 真kowic (woj. ma這polskie). M篹czyzna ostatni raz by widziany 7 lipca w Tarnowie. W internecie pojawi si dramatyczny apel siostry zaginionego, kt鏎a prosi o pomoc w jego odnalezieniu. Na jego powr鏒 czeka豉 tr鎩ka dzieci.

Mężczyzna mieszkający na co dzie we wsi Nowe Żukowice w województwie małopolskim zniknął bez śladu w piątek 7 lipca. Po raz ostatni był widziany tego dnia na ulicy Błonie w Tarnowie po godzinie 14. Mężczyzna po skończeniu pracy nie wrócił do domu. Jak podało RDN.pl, w poniedziałek (10 lipca) wieczorem znaleziono jego ciało.

Zobacz wideo Prąd rozrywający wciąga w głąb morza. Bądź uważny, gdy jesteś na plaży

"W lesie w okolicy Nowych Żukowic znaleziono samoch鏚 należący do 37-latka. Na miejsce wezwano służby, które rozpoczęły kolejne poszukiwania. Niestety około pół kilometra, od pozostawionego pojazdu, w głąb lasu, odnaleziono ciało mężczyzny i lekarz stwierdził zgon" - podaje portal. Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratura. Jak na razie okoliczności śmierci mężczyzny nie są znane.

Zaginięcie 37-latka w Tarnowie. Dramatyczny apel siostry Jakuba

- Jakub, jeżeli to słyszysz, wróć do domu - tymi słowami rozpoczyna się nagranie opublikowane na facebookowym profilu "Gdziekolwiek jesteś". Społeczność działającą na rzecz odnajdywania osób zaginionych o pomoc poprosiła siostra mężczyzny.

Zrozpaczona rodzina apelowała o zgłoszenie się na najbliższy komisariat policji lub wykonanie telefonicznego zgłoszenia w przypadku posiadania jakichkolwiek informacji na temat zaginionego. Na mężczyznę w domu czekała trójka dzieci.

Wi璚ej o: