Wstrząsające odkrycie na warszawskiej Ochocie. Przed zakładem pogrzebowym leżały zwłoki mężczyzny

Na warszawskiej Ochocie przed wejściem do zakładu pogrzebowego znaleziono zwłoki mężczyzny. Prawdopodobnie doszło do tragicznego wypadku. Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin pracowali policyjni technicy i prokurator.

Zwłoki mężczyzny zostały znalezione 28 czerwca na schodach prowadzących do domu pogrzebowego w warszawskiej dzielnicy Ochota. Ciało znaleźli mieszkańcy i powiadomili służby. 

Zobacz wideo Nadchodzi burza lub trąba powietrzna? Zobacz, jak się zachować!

Warszawa. Przed zakładem pogrzebowym znaleziono zwłoki mężczyzny

Mieszkańcy warszawskiej Ochoty znaleźli zwłoki na rogu ulic Banacha i Wolnej Wszechnicy. Według świadków ciało mężczyzny leżało na schodach przed zakładem pogrzebowym. Najprawdopodobniej doszło tam do tragicznego wypadku.

Mężczyzna mógł spaść z jednego z pięter lub z dachu budynku. "Na miejscu przez kilka godzin pracowali policyjni technicy pod nadzorem prokuratora, zaś policja ze względu na charakter zdarzenia nie podaje żadnych szczegółów" - poinformował w mediach społecznościowych Miejski Reporter. Obecnie nie ustalono, jakie były okoliczności zdarzenia.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA, którzy udzielają porad i kierując dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Specjaliści doradzą, co zrobić, żeby skłonić naszego bliskiego do kontaktu ze specjalistą.

Więcej o: