Ciało 24-latka na chodniku w Lublinie. Mężczyzna przed śmiercią doznał urazu głowy

Lubelska policja prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci 24-latka z urazem głowy. Nieprzytomnego mężczyznę znaleziono na chodniku w Lublinie (woj. lubelskie). Mimo szybkiego wezwania służb ratunkowych jego życia nie udało się uratować.

Tragicznego odkrycia dokonała kobieta, która w minioną niedzielę (11 czerwca) około godziny 6.00 rano spacerowała ulicą Nowy Świat w Lublinie (województwo lubelskie). Znaleziony przez nią młody mężczyzna leżał na chodniku i był nieprzytomny. Świadek zdarzenia niezwłocznie poinformowała odpowiednie służby, wzywając na miejsce zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Zobacz wideo Motocykl wbił się w osobówkę przez nieustąpienie pierwszeństwa podczas skrętu

Nieprzytomny mężczyzna znaleziony na chodniku w Lublinie. 24-latek zmarł pomimo sprawnego przyjazdu służb

Niestety mimo wysiłków ratowników medycznych na udzielenie pomocy 24-latkowi było już za późno. Obecny na miejscu lekarz jednoznacznie stwierdził zgon mężczyzny. W trakcie dokonywania oględzin ciała wyszło na jaw, że mężczyzna przed śmiercią doznał poważnego urazu głowy. Dalsze czynności prowadzone na miejscu zdarzenia przebiegały już pod nadzorem prokuratora.

Przewrócił się na chodniku i zmarł. 24-latek najprawdopodobniej uderzył się w głowę

Jak dowiedział się portal lublin112.pl, wstępne ustalenia śledczych wykluczyły udział osób trzecich. Młody mężczyzna zmarł najprawdopodobniej w wyniku nieszczęśliwego wypadku - przekazała mł. asp. Małgorzata Skowrońska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Jedna z najbardziej prawdopodobnych wersji zdarzeń zakłada, że będąc pod wpływem alkoholu, 24-latek przewrócił się na chodnik, doznając urazu głowy, który mógł doprowadzić do niespodziewanego zgonu. Wątpliwości w tej kwestii rozwieje sekcja zwłok zabezpieczonych wcześniej przez pracujących na miejscu funkcjonariuszy.

Więcej o: