Napad na kantor i policyjna obława za czarnym autem w Małogoszczu. Skradziono ogromne pieniądze

W piątek w Małgoszczu doszło do napadu na kantor. Łupem bandytów padły ogromne pieniądze. Policja prowadzi obławę za napastnikami. Wiadomo, że sprawcy uciekli czarnym samochodem.

Jak podaje echodnia.pl, do napadu na kantor doszło w piątek 19 maja około godziny 7:30 w Małgoszczu w powiecie jędrzejowskim, w województwie świętokrzyskim. Do zdarzenia doszło w miejscu oddalonym o kilkaset metrów od obwodnicy miasta, skąd przestępcy mogli skierować się na Kielce, Końskie czy Jędrzejów.

Zobacz wideo Wezwał policję, bo słyszał wołanie o pomoc. Okazało się, że to koza

Napad na kantor w Małgoszczu. Policja prowadzi obławę za sprawcami

- Z pierwszych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna został zaatakowany przed wejściem do placówki. Łupem napastników, którzy odjechali autem, padła znaczna suma pieniędzy - przekazał oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie, aspirant Paweł Mara. Z ustaleń Interii wynika, że poszkodowany został przez sprawców rażony paralizatorem. 

Policjant dodał, że na razie jest zbyt wcześnie, by mówić o szczegółach sprawy. Funkcjonariusz nie podał więc do informacji mediów m.in. tego, jaką dokładnie kwotę skradziono. Wiadomo jednak, że cały czas trwa obława za sprawcami napadu, którzy mieli uciec czarnym samochodem osobowym.

Jak przekazała Polska Agencja Prasowa, zaatakowanemu przez napastników poszkodowanemu nie zagraża niebezpieczeństwo. Nieoficjalnie wiadomo, że sprawcami miało być dwóch mężczyzn.

Więcej o: