Gdańska policja szuka mężczyzny, który dotykał nieznajome kobiety w miejsca intymne

W Gdańsku mężczyzna zaczepił dwie przypadkowo spotkane przez siebie kobiety i dotykał ich miejsc intymnych. Policjanci prowadzący śledztwo opublikowali rysopis osoby, która może mieć związek z tymi zdarzeniami, prosząc o pomoc w ustaleniu jej tożsamości.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku poszukują mężczyzny, którego rysopis opublikowano na policyjnej stronie internetowej. Policjanci sądzą, że osoba ta może mieć związek z wydarzeniami, do których doszło w ubiegłym roku. Dwie kobiety były wówczas napastowane przez obcego mężczyznę.

Zobacz wideo Pościg policyjny za poszukiwanym 21-latkiem. Miał do odbycia karę roku więzienia i kierował bez uprawnień

Policja prowadzi śledztwo ws. mężczyzny, który dotykał nieznajome kobiety w miejsca intymne

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk-Oliwa śledztwo w sprawie innej czynności seksualnej. Funkcjonariusze badają zdarzenia, do których doszło na przełomie października i listopada 2022 roku. Rowerzysta, w jednym przypadku jadący ul. Startową, w drugim ul. Kołobrzeską, zaczepił dwie przechodzące tamtędy, przypadkowo spotkane kobiety. Mężczyzna dotykał miejsc intymnych pokrzywdzonych.

Gdańsk. Policja publikuje rysopis mężczyzny i prosi o pomoc w śledztwie

Funkcjonariusze zdołali ustalić, jak wyglądał mężczyzna, który może mieć związek z ubiegłorocznymi zdarzeniami. Policja opublikowała jego rysopis, zwracając się jednocześnie z apelem do osób, które rozpoznają mężczyznę albo posiadają informacje potencjalnie użyteczne w kontekście podejmowanych przez służby prób ustalenia jego tożsamości oraz miejsca pobytu.

Osoby te są proszone o skontaktowanie się z policją. Można w tym celu zadzwonić pod numer telefonu 47 741 35 08, zgłosić się do najbliższej jednostki policji, a także skorzystać z komunikacji mailowej. Informacje, o które proszą funkcjonariusze, można wysłać na adres wds.gdansk@gd.policja.gov.pl.

Więcej o: