Dąbrowa. Zderzenie dwóch samochodów pod Starachowicami. Nie żyje sześcioletni chłopiec

Koło godziny 10 w niedzielę w powiecie starachowickim doszło do śmiertelnego wypadku. W wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych zginął sześcioletni chłopiec.

W niedzielę 30 kwietnia w miejscowości Dąbrowa (województwo świętokrzyskie, powiat starachowicki, gmina Pawłów) doszło do wypadku. Jak podaje portal echodnia.eu, przed godziną 10 na drodze powiatowej czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe.

Zobacz wideo Patrzyła w telefon i weszła pod jadący tramwaj... cudem przeżyła

Śmiertelny wypadek pod Starachowicami. Nie żyje sześcioletni chłopiec

Jak przekazał portalowi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach, młodszy aspirant Paweł Kusiak, w jednym z aut podróżowała 31-letnia kobieta wraz z trójką dzieci w wieku sześciu, dziesięciu i 13 lat. Drugim pojazdem kierowała 36-latka, razem z nią jechał natomiast 41-letni mężczyzna z dwójką dzieci w wieku sześciu i dziewięciu lat. W zdarzeniu, mimo reanimacji, zginął sześcioletni chłopiec, a czworo dzieci oraz kobieta kierująca jednym z pojazdów trafili do szpitala. 

Więcej aktualnych wiadomości z kraju znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zaklejone krzesła miały symbolizować pacjentów-widmo. Zaklejone krzesła miały symbolizować pacjentów-widmo. "Te 17 milionów to tylko wierzchołek góry lodowej"

Dąbrowa. Czołowe zderzenie dwóch aut. Trwa akcja służb

Tuż po godzinie 11 portal podawał, że na miejscu pracują trzy zastępy strażackie, a droga jest całkowicie zablokowana. - Trwają oględziny miejsca wypadku. Policjanci starają się odtworzyć jego przebieg i poznać przyczyny - tłumaczył funkcjonariusz w rozmowie z echodnia.eu. Portal starachowicki.eu podaje natomiast, że 13-letnie dziecko zostało przetransportowane do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Artykuł będzie aktualizowany

Więcej o: