Bielowicko. Znaleziono zakopane ciało. Nieoficjalnie: śledczy poszukują kolejnych zwłok

W Bielowicku służby znalazły zakopane ciało. Jedna z posesji została odgrodzona przez mundurowych i jest przeczesywana przez funkcjonariuszy, strażaków i psy tropiące. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w okolicy mogą znajdować się kolejne zwłoki.

W ubiegłym tygodniu w nocy z czwartku na piątek w Bielowicku w powiecie bielskim w województwie śląskim służby odnalazły zakopane ciało. Jak podaje portal bielsko.info, to najprawdopodobniej 40-letni mężczyzna z Brennej.

Zobacz wideo Pościg policji za kierowcą pod wpływem narkotyków. Uciekał jadąc pod prąd!

Służby znalazły w Bielowicku zakopane ciało. Nieoficjalnie: śledczy poszukują kolejnych zwłok

Policjanci nie zakończyli działania na tym obszarze. Na posesji, na której odkryto zwłoki, niebawem pojawiło się kilkudziesięciu funkcjonariuszy z psami tropiącymi, a także jednostki straży pożarnej. Z nieoficjalnych ustaleń dziennikarzy wynika, że śledczy mają szukać "więcej niż jednego ciała". 

Posesja, na której odkryto ciało mężczyzny, znajduje się z dala od głównej drogi. W pobliżu nie ma żadnych zabudowań. Do nieruchomości można dostać się nieutwardzoną, wąską drogą między gęstymi zaroślami. 

 Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl. 

Informacje o poszukiwaniach potwierdziła Prokuratura Okręgowa w Bielsku-Białej. "Policja pod nadzorem śledczych z Cieszyna wykonuje czynności na jednej z prywatnych posesji w Bielowicku" - przekazali prokuratorzy. Z kolei rzeczniczka prokuratury Agnieszka Michulec w rozmowie z Polską Agencją Prasową dodała, że nie będzie komentowała doniesień medialnych. Nie ujawniła tez, czego dotyczy postępowanie, tłumacząc się dobrem śledztwa - podaje Polsat News za PAP-em.

Więcej o: