Kuźnica. Ciało znalezione nad Bałtykiem ma nietypowy tatuaż. Policja prosi o pomoc w identyfikacji

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej w Pucku apelują o pomoc w identyfikacji mężczyzny, którego ciało znaleziono na początku marca na plaży w Kuźnicy. Osoba ta miała około 40 lat i charakterystyczny tatuaż na prawym ramieniu.

Zwłoki mężczyzny odkryto 8 marca na plaży w Kuźnicy na Półwyspie Helskim. Choć od czasu ich znalezienia minie niebawem miesiąc, policjantom nadal nie udało się ustalić tożsamości zmarłej osoby. Z tego powodu funkcjonariusze zwrócili się do obywateli z prośbą o pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny z charakterystycznym tatuażem, publikując na swojej stronie jego rysopis oraz zdjęcia.

Zobacz wideo Porzucił psa na oczach policjanta! Mundurowy uratował zwierzę

Ciało na plaży w Kuźnicy. Policja apeluje o pomoc w rozpoznaniu

Znaleziony przez funkcjonariuszy mężczyzna miał około 40 lat i mierzył 180 cm. Według rysopisu charakteryzował się smukłą budową ciała i ciemnym kolorem włosów. Jak informuje policja, w dniu śmierci był ubrany w szarą bluzę sportową, granatowe jeansowe spodnie oraz czarne sportowe buty z beżowymi podeszwami.

Pomorskie. Koniec ze starymi pociągami w SKM. Jest zgoda na zakupy za ponad miliard Pomorskie. Koniec ze starymi pociągami w SKM. Jest zgoda na zakupy za ponad miliard

Kuźnica. Mężczyzna, którego zwłoki znaleziono, miał nietypowy tatuaż

Poszukując informacji na temat odnalezionego ciała, funkcjonariusze zdecydowali się na publikację zdjęć jego najbardziej charakterystycznego elementu. Zmarły mężczyzna miał bowiem specyficzny czarno-czerwony tatuaż na prawym ramieniu, wyglądem przywodzący na myśl połączenie kotwicy i miecza. Zdjęcie ramienia znalezionego mężczyzny, z nietypowym wzorem, mające umożliwić identyfikację zmarłego, można zobaczyć na stronie Komendy Powiatowej Policji w Pucku. "Wszyscy, którzy mogą pomóc określeniu tożsamości mężczyzny, proszeni są o kontakt z policjantami z Pucka pod nr tel. 47-742-52-69 lub tel. 530-340-309 osoba prowadząca sprawę, 47 742 52 22 dyżurny komendy lub numer alarmowy 112" - informują policjanci.

Więcej o: