45-latek ukrywał się, bo chciał uniknąć więzienia. Policjanci znaleźli go w Puławach pod łóżkiem

45-letni mieszkaniec Puław od dłuższego czasu był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna miał odbyć karę pozbawienia wolności za liczne kradzieże. Został zatrzymany w Puławach, gdy ukrywał się w mieszkaniu pod łóżkiem.

26 marca policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Puławach (woj. lubelskie, pow. puławski) otrzymali informację, że na terenie miasta ukrywa się poszukiwany 45-latek. Śledczy natychmiast postanowili zweryfikować tę informację i zatrzymać mężczyznę.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Zmiany w kodeksie wyborczym premiują którąś z partii? Pytamy eksperta

Puławy. Policjanci znaleźli poszukiwanego od dawna 45-latka pod łóżkiem

Mieszkaniec Puław był od pewnego czasu poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna miał spędzić w więzieniu pół roku za kradzież, której dopuścił się w przeszłości. 45-latek ukrywał się jednak przed organami ścigania, aby uniknąć pobytu w zakładzie karnym.

Dworzec PKP Puławy. Zwłoki młodego mężczyzny na wagonie kolejowym Puławy. Zwłoki mężczyzny na wagonie kolejowym. Trwa śledztwo

26 marca funkcjonariusz zajmujący się poszukiwaniami, otrzymał informację, że 45-latek znajduje się na terenie Puław. Natychmiast powiadomiono funkcjonariuszy, którzy byli wtedy na służbie, po czym zweryfikowano otrzymane informacje. "Policjanci weszli do mieszkania, gdzie zastali członków rodziny 45-latka, którzy twierdzili, że nie ma go w domu. Kryminalni nie dali wiary ich słowom i, jak się okazało, słusznie. Poszukiwany 45-latek leżał na podłodze, wciśnięty pod łóżko" - relacjonuje komisarz Ewa Rejn-Kozak z policji w Puławach.

Policja (zdjęcie ilustracyjne) Łódź. Brutalne pobicie ukraińskich braci. "Nienawidzimy was!"

Puławy. Poszukiwany 45-latek natychmiast trafił do więzienia. Spędzi tam najbliższe miesiące

Poszukiwany 45-latek został natychmiast zatrzymany. Wprost spod łóżka trafił do zakładu karnego, aby odbyć zasądzoną mu karę. Najbliższe miesiące mężczyzna spędzi w policyjnym areszcie - przekazała Ewa Rejn-Kozak.

Więcej o: