Białystok. Policja szuka 25-latki podejrzanej o posiadanie środków odurzających

Białostocka policja poszukuje 25-letniej Urszuli Ambrożewicz. Kobieta jest podejrzewana o posiadanie środków odurzających. Wiesz, gdzie może obecnie przebywać? Koniecznie zgłoś się na najbliższy komisariat policji.

Urszula Ambrożewicz ostatnio zamieszkiwała w Białymstoku. Jej nagłe zniknięcie związane jest z dochodzeniem prowadzonym przez białostockie Biuro Kryminalne Komendy Wojewódzkiej Policji. Wizerunek 25-latki figuruje obecnie w policyjnej bazie osób poszukiwanych.

Zobacz wideo Ukradł markowe perfumy. Policja prosi o pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny

Poszukiwana mieszkanka Białegostoku. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu podejrzanej

Ma 25 lat, szczupłą sylwetkę, chudą twarz, proste długie włosy w odcieniu ciemnego blondu, odstające uszy i około 160 cm wzrostu - tak brzmi rysopis poszukiwanej przez białostocką policję Urszuli Ambrożewicz. Młoda kobieta ma też tatuaże na nadgarstkach. Nim skutecznie znalazła się poza zasięgiem funkcjonariuszy, zamieszkiwała w Białymstoku.

W wielu miastach w Polsce chroni się żaby w okresie godowym Dziwne barierki przy drogach w Białymstoku. O co tu chodzi? "To akcja ratunkowa"

Rozpoznajesz tę kobietę i wiesz, gdzie może przebywać? Jest podejrzana o przestępstwo

Zgodnie z przytoczonym na stronie policji artykułem 62 ustawy 1, 25-latka jest poszukiwana w związku z podejrzeniem posiadania środków odurzających lub substancji psychotropowych. W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji na temat obecnego miejsca pobytu kobiety, należy niezwłocznie zgłosić się na najbliższy komisariat policji. Funkcjonariusze białostockiego oddziału przypominają, że zgłaszający nie musi martwić się o swoją prywatność i bezpieczeństwo, ponieważ pozostanie w pełni anonimowy dla opinii publicznej. Jednocześnie należy pamiętać, że za ukrywanie lub udzielanie pomocy w ucieczce osobie poszukiwanej grozi odpowiedzialność karna.