Policjanci z komisariatu Bydgoszcz-Szwederowo prowadzą poszukiwania zaginionej Wiktorii Obrembskiej. 17-latka po raz ostatni była widziana 20 marca około godz. 15.00 w Bydgoszczy, gdy opuściła miejsce pracy swojej matki. Nie poinformowała, dokąd się wybiera.
Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.
Nastolatka od 20 marca nie wróciła do domu, nie nawiązała też kontaktu z rodziną, a jej telefon pozostaje nieaktywny. Funkcjonariusze policji próbują odnaleźć osoby, które mogą się przyczynić do odnalezienia nastolatki. "Wiktoria przechodzi trudny okres w swoim życiu, nigdy wcześniej nie znikała ani nie sprawiała większych problemów wychowawczych" - przekazano na stronie poświęconej poszukiwaniom osób zaginionych.
17-letnia Wiktoria Obrembska ma 172 cm wzrostu, ciemne włosy, małe uszy oraz mały prosty nos. W dniu zaginięcia była ubrana w czarną kurtkę, szary dres oraz ciemne buty. Nastolatka ma kolczyk w dolnej wardze i w nosie - przekazała Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy. "Ktokolwiek zna miejsce pobytu 17-latki, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą, proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ul. Toruńskiej 19 lub telefoniczny pod nr tel. 47 751 52 69 albo na numer alarmowy Policji 112" - informują policjanci z bydgoskiej komendy.
Jak informuje portal zaginieni.pl, nie musimy czekać 24 lub 48 godzin, by zgłosić zaginięcie bliskiej osoby. Policja ma bowiem obowiązek przyjąć zgłoszenie niezależnie od tego, ile czasu upłynęło od stwierdzenia nieobecności danej osoby. W tym celu należy osobiście udać się na najbliższy komisariat policji.
Wcześniej warto zapisać sobie jak najwięcej informacji, które mogą pomóc w poszukiwaniach. Niezbędne jest również przekazanie policji najbardziej aktualnego zdjęcia zaginionej osoby. Warto też wcześniej skontaktować się z osobami znajomymi lub przekazać funkcjonariuszom do nich kontakt. Po złożeniu zawiadomienia należy upewnić się, czy dane zaginionej osoby jeszcze tego samego dnia zostaną wprowadzone do policyjnego systemu komputerowego. Policja powinna też wydać zaświadczenie, w którym potwierdza przyjęcie zgłoszenia.