Niemcy. Zaginął 32-letni Mateusz Borkowski z Gdyni. Od przeszło tygodnia nie ma z nim kontaktu

Pochodzący z Gdyni Mateusz Borkowski zaginął na terenie Niemiec, gdzie dotychczas mieszkał i pracował. Ostatni raz 32-latek rozmawiał ze swoją rodziną 12 marca. Od tego czasu kontakt z mężczyzną się urwał. Policja apeluje o informacje mogące pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu zaginionego.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Gdyni-Chyloni poszukują 32-latka, który zaginął na terenie Niemiec. Mężczyzna ostatni raz rozmawiał przez telefon ze swoimi bliskimi przeszło tydzień temu. Od tego czasu rodzinie nie udało się nawiązać z nim kontaktu, w związku z czym powiadomili policję. Policjanci opublikowali zdjęcie oraz rysopis zaginionego, apelując o pomoc w jego odnalezieniu.

Zobacz wideo Wyszedł z tramwaju i uderzył w niego samochód

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Zaginął 32-letni Mateusz Borkowski z Gdyni

Zaginiony Mateusz Borkowski na stałe mieszka w Niemczech. To tam, według opublikowanego na Facebooku postu profilu SOS Zaginięcia, widziany był po raz ostatni przez swojego współlokatora. 13 marca znajomy Mateusza zauważył, że nie ma go w mieszkaniu. Mężczyzna najprawdopodobniej nie wrócił także na noc. Jego ostatni kontakt z rodziną miał miejsce 12 marca. Od tego dnia ślad po nim zaginął.

Wojna w Ukrainie. Uchodźcy przez miesiąc musieli czekać na pierwszą rządową pomoc (zdjęcie ilustracyjne) "Żeby poczuli się jak w domu". Gdynia tworzy sąsiedzką przystań dla Ukraińców

Policja z Gdyni opublikowała rysopis zaginionego Mateusza Borkowskiego

Bliscy 32-latka poinformowali o zaginięciu policję. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Gdyni-Chyloni natychmiast przystąpili do poszukiwań. Na stronie KMP w Gdyni opublikowano komunikat, w którym podano m.in. rysopis zaginionego. Mateusz Borkowski ma 175 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, krótkie włosy w kolorze ciemny blond. Ponadto oficerka prasowa komendanta miejskiego w Gdyni podkreśliła, że mężczyzna jest zdolny do samodzielnej egzystencji. Oznacza to, że nie posiada zaburzeń zarówno fizycznych, jak i psychicznych. Komunikat policji został opublikowany także na Facebooku. 

Funkcjonariusze apelują o pomoc w odnalezieniu zaginionego

Policja apeluje do osób posiadających jakiekolwiek informacje o zaginionym o bezzwłoczne ich podanie. Każda taka wiadomość może przybliżyć policjantów do ustalenia aktualnego miejsca pobytu 32-latka. Mundurowi proszą o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni-Chyloni pod numerem telefonu 47 74 21 355 lub pod numerem 112.

Gdyńskie ogródki działkowe w Redłowie i Małym Kacku Gdynia. Ciało 24-latka znalezione na ogródkach działkowych. Miał się włamać

Więcej o: