Kierowca porsche staranował przystanek w Łodzi. "Pięć dni ku**a miałem ten samochód". Nowe nagranie

Kierowca porsche najpierw zderzył się z osobówką, a następnie wjechał w wiatę przystanku autobusowego. Do tej pory nie wiadomo, kto ponosi winę za to zdarzenie. W mediach społecznościowych pojawiło się jednak nowe nagranie, z którego wynika, że właściciel posiadał luksusowe auto od zaledwie kilku dni.

Do groźnego wypadku doszło w środę 15 marca przed południem na skrzyżowaniu ulic Spornej i Brackiej w Łodzi. Wówczas doszło do zderzenia samochodu marki porsche i osobowej skody. Następnie pierwsze z wymienionych aut wjechało w wiatę przystanku autobusowego, znajdującą się kilkanaście metrów dalej. W wyniku tego zdarzenia przystanek został całkowicie zniszczony. 

Zobacz wideo Śmiertelne wypadki drogowe od lat mają tę samą przyczynę

Łódź. Porsche wjechało w przystanek autobusowy. W mediach pojawiło się nowe nagranie

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać miejsce wypadku, zniszczone porsche i wiatę przystanku. Na filmiku, który pojawił się na TikToku użytkownika o nicku "axiomaticwhite" wypowiada się mężczyzna, który prawdopodobniej siedział za kierownicą luksusowego auta. - Pięć dni ku**a miałem ten samochód - słychać na nagraniu, które znajduje się pod tym linkiem.

Dziki w mieście (zdjęcie ilustracyjne)Problem dzików w Łódzkiem narasta. Chodzą po placach zabaw jak bezpańskie psy

W zdarzeniu ranne zostały dwie osoby: 38-letni kierowca porsche i 34-leni pasażer samochodu. Poszkodowani trafili do szpitala. W momencie zdarzenia na przystanku nie znajdowała się żadna osoba. 

Policjanci z Łodzi nadal ustalają przyczyny wypadku oraz kto do niego doprowadził. Początkowo, jak informuje "Fakt", wskazywano na 28-letnią kobietę, która kierowała skodą. Miała ona nie ustąpić pierwszeństwa na skrzyżowaniu. Policja bada też informacje, jakby to kierowca porsche miał prowadzić auto z nadmierną prędkością.

Przeczytaj więcej aktualnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Pogrzeb / Zdjęcie ilustracyjneCimochy. Pijany ksiądz na pogrzebie? "Wstawał z siedzenia trzy razy"

Według wstępnych danych dotyczących bezpieczeństwa ruchu w 2022 roku odnotowanych zostało 21 324 wypadków drogowych. To o 1 492 zdarzenia mniej niż w roku 2021 i o 2 216 wypadków mniej niż w roku 2020. Choć liczba w ostatnich latach maleje, nie zmienia to faktu, że w ubiegłym roku zginęło 1 883 osób.

Więcej o: