Zagin窸y Natalia Pyrek i Marta Mokry. 15-latki wysz造 ze szko造 i nie ma z nimi kontaktu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubli鎍u poszukuj dw鏂h 15-letnich mieszkanek Kosz璚ina - Natalii Pyrek i Marty Mokry. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach nastolatek.

Natalia Pyrek oraz Marta Mokry są poszukiwane od 15 marca. Nastolatki "oddaliły się z placówki oświatowej w Nakle Śląskim i do chwili obecnej nie nawiązały kontaktu z rodziną" - przekazuje mł. asp. Ewelina Paruzel z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu (woj. śląskie). Według ustaleń śledczych nastolatki prawdopodobnie przebywają gdzieś razem.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Koszęcin. Policja poszukuje 15-letniej Natalii Pyrek

Natalia Pyrek jest mieszkanką Koszęcina (woj. śląskie, pow. lubliniecki). Od 15 marca nastolatka nie nawiązała kontaktu z rodziną. Natalia ma 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma ciemne, długie w這sy do ramion, prawdopodobnie może mieć je spięte w kucyk. W dniu zaginięcia dziewczyna miała na sobie długie, czarne spodnie, czarną kurtkę oraz białe adidasy. Nosi okulary, prawdopodobnie ma przy sobie czarny plecak - informuje lubliniecka policja.

Podpalił salon gier, bo przegrał w nim kilkadziesiąt tysięcy złotychSierpc. Przegrał pieniądze, więc podpalił salon gier. Sam też zaczął płonąć

Koszęcin. Policja poszukuje 15-letniej Marty Mokry

Marta Mokry również pochodzi z Koszęcina. Ma 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma ciemne włosy, sięgające do ramion. W dniu zaginięcia była ubrana w czarną kurtkę z kapturem oraz czarne lub niebieskie spodnie.

"Każdy, kto zna aktualne miejsce pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginione piętnastolatki, proszony jest o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę pod numerem telefonu 47 85 832 55 lub numerem alarmowym 112" - informuje mł. asp. Ewelina Paruzel z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu. 

Szkolny korytarz (zdjęcie ilustracyjne)Włodawa. 16-latek terroryzuje rówieśników. "Przyjadę ci rozj*** łeb"

Wi璚ej o: