Auto z 4-osobową rodziną zjechało z jezdni i uderzył w drzewo. 5-latka wymagała reanimacji

Nie jest jasne, dlaczego 47-letni mężczyzna kierujący renaultem, którym przewoził swoją rodzinę, zjechał nagle z jezdni i uderzył w drzewo. Do wypadku doszło w Brzeszczach koło Oświęcimia. Najpoważniejszych obrażeń doznała 5-letnia pasażerka.

Do poważnego wypadku doszło 14 marca po południu w gminie Brzeszcze (woj. małopolskie, pow. oświęcimski). Poszkodowana została czteroosobowa rodzina, która znajdowała się w samochodzie.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Joanna Scheuring-Wielgus gościnią Porannej Rozmowy Gazeta.pl (15.03)

Brzeszcze. Samochód zjechał z drogi i uderzył w drzewo

Auto zjechało z jezdni na ulicy Ofiar Oświęcimia w Brzeszczach (DW 933) około godz. 17. Według wstępnych ustaleń policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu samochodem marki Renault kierował 47-letni mieszkaniec gminy Brzeszcze. W pewnym momencie samochód, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, zjechał z jezdni i wjechał w drzewo, które stało przy drodze. W kolizji nie uczestniczył żaden inny pojazd.

20.06.2022 r. Węzeł Aleksandrów Łódzki (dawniej Łódź Teofilów) na kilka dni przed otwarciem drogi ekspresowej S14Ring wokół Łodzi nieco później niż zakładano. Możliwe, że całość będzie gotowa w wakacje

Brzeszcze. Cztery osoby trafiły do szpitala po wypadku samochodu

Gdy służby ratunkowe przybyły na miejsce, okazało się, że konieczna była reanimacja 5-latki, która doznała najpoważniejszych obrażeń. Następnie dziecko zostało przetransportowane helikopterem medycznym do jednego ze szpitali na Śląsku. Pozostałe trzy osoby również wymagały pomocy medycznej. "Drugim helikopterem do jednego z krakowskich szpitali przetransportowana została 38-letnia matka dziecka. Z kolei karetkami Pogotowia Ratunkowego przetransportowani zostali kierowca renault oraz jego 14-letni syn" - przekazała aspirantka sztabowa Małgorzata Jurecka. "W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku drogowego" - dodała asp. Małgorzata Jurecka.

Trójka nastolatków zginęła w wypadkuLublin. W wypadku zginęło troje nastolatków. Śledczy ujawnili nowe fakty

Więcej o: