Biała Podlaska. Skakali i kopali w głowę młodego chłopaka. Poszkodowany prosił nastolatków o litość

14 marca opublikowano film przedstawiający brutalne pobicie, do którego doszło w Białej Podlaskiej. Na nagraniu zarejestrowano dwóch nastolatków, którzy biją i kopią leżącego na ziemi młodego chłopaka. Po publikacji materiału sprawą zajęła się policja.

Do nagrania dotarło "Słowo Podlasia". Dziennikarze ustalili, że widoczna na filmie ofiara brutalnego pobicia to ok. 19-letni chłopak, a jego oprawcy także są nastolatkami. Jeden z nich ma 18, a drugi 16 lat.

Zobacz wideo Brutalne pobicie w Gorzowie Wielkopolskim. Atak nagrali telefonem

Szokujące sceny w Białej Podlaskiej. 19-latek brutalnie pobity przez dwóch nastolatków. Sprawę bada policja

"Słowo Podlasia" informuje, że film został zarejestrowany przy ul. Górnej w Białej Podlaskiej. Widać na nim dwóch nastolatków, którzy znęcają się nad młodym mężczyzną, mimo że ten jęczy z bólu i błaga ich o litość. Sprawcy skakali po poszkodowanym i kopali go w głowę. Sprawą zajęła się policja.

Dom Harcerza w Sanoku na PodkarpaciuHarcerze szukają pieniędzy na remont siedziby. "Na zabytek saperka i kawałek sznurka nie zadziała"

- Prowadzimy intensywne działania, by pociągnąć do odpowiedzialności wszystkich biorących udział w pobiciu, którego przebieg trafił dzisiaj ''do sieci''. Nagranie ze zdarzenia jest przez nas szczegółowo analizowane. Istotne jest ustalenie okoliczności i dotarcie do pokrzywdzonego - stwierdziła bialska policja.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Dariusz LorantyByły policjant tłumaczy, jak reagować na przemoc. "Odwrócić uwagę"

Marcin Romanowski: Kolejny przypadek brutalności, który zasługuje na najwyższe potępienie i najsurowszą karę

Sprawę brutalnego pobicia skomentował podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Marcin Romanowski. - Po zabójstwie 16-letniego Eryka w Zamościu to kolejny przypadek brutalności, który zasługuje na najwyższe potępienie i najsurowszą karę. Sprawcy tego zachowania zostaną pociągnięci do odpowiedzialności zgodnie z prawem. (...) Nie można też nie powiedzieć o deprawującej roli freak fightów, które są teraz bardzo popularne w młodym pokoleniu - stwierdził podsekretarz stanu.

Romanowski dodał, że za niedomagania wymiaru sprawiedliwości rzekomo odpowiadają środowiska rządzące nim w przeszłości. Warto przypomnieć, że PiS rządzi w Polsce od 2015 roku.

Więcej o: