14-letni włamywacz z Wąbrzeźna schwytany przez policjantów. Wspólnikiem był ojciec

14-latek z Wąbrzeźna, który okradł i zniszczył bmw, został tydzień później zatrzymany w związku z inną kradzieżą. Jak się okazało, pomagał mu 48-letni ojciec. Mężczyźnie grozi 10 lat więzienia, chłopakiem zajmie się sąd rodzinny.

W Wąbrzeźnie (woj. kujawsko-pomorskie) w zeszłym miesiącu doszło do włamania. Celem złodzieja było bmw, zaparkowane na terenie miasta. Sprawca ukradł sprzęt audio i zdewastował tylną kanapę samochodu. Straty zostały oszacowane przez właściciela na ponad 1400 zł. Funkcjonariusze policji pracujący nad tą sprawą zatrzymali 14-latka odpowiedzialnego za zdarzenie i odzyskali skradziony sprzęt.

Zobacz wideo Nietypowe włamanie w Kolnie. Złodziej wdarł się do lokalu gastronomicznego i zrobił sobie kebaba

Wąbrzeźno. Włamanie powtórzyło się. Tym razem 14-latkowi pomagał ojciec

Minął zaledwie tydzień od kradzieży, kiedy policjanci Komendy Powiatowej Policji w Wąbrzeźnie otrzymali zgłoszenie o włamaniu do magazynu jednego z marketów. Na miejscu zastali wyciętą kłódkę. Z asortymentu magazynowego zniknęło 66 puszek napojów gazowanych, wartych 200 zł, sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia. Podejrzenia śledczych zostały skierowane na winowajcę ostatniego włamania.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Jazda na masce samochoduRajd przez miasto z pasażerami na masce. Nagranie wrzucone do sieci zobaczyli policjanci

- Policjanci swoje podejrzenia skierowali na 14-latka, który miał już na sumieniu włamanie. Nie mylili się i tym razem, jednakże okazało się, że w tym przypadku wraz z synem włamał się również jego 48-letni ojciec -informuje w poniedziałek (13 marca) mł. asp. Świerczyński na stronie  Komendy Powiatowej Policji w Wąbrzeźnie.

Wąbrzeźno. Mężczyzna z synem zostali zatrzymani przez policję

Prokuratura postawiła mężczyźnie zarzuty w związku z kradzieżą i włamaniem do magazynu. Grozi mu do 10 lat więzienia. Losem jego 14-letniego syna zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Kradzież papieru toaletowego w RadziejowieRadziejów. Połaszczyła się na papier toaletowy. Grozi jej 5 lat więzienia

Więcej o: