Ostrołęka. Brutalna bójka nastolatków w lesie. Wokół kilkadziesiąt osób. Nie reagowali

Internet obiegło nagranie przedstawiające bójkę dwóch nastolatków z Ostrołęki. Do okładających się pięściami młodych ludzi dołącza po chwili trzeci napastnik. Całej sytuacji przygląda się biernie kilkadziesiąt osób.

Wedle ustaleń miejscowej policji do bójki nastolatków doszło w ubiegłą sobotę (4 marca) w jednym z lasów w pobliżu Ostrołęki. Wideo, na którym uwieczniono przebieg zdarzenia, opublikował lokalny serwis eostroleka.pl, skąd rozeszło się ono po internecie, trafiając między innymi na TikToka.

Zobacz wideo Po awanturze zostali wyproszeni z autobusu. 19-latek ze złości rozbił szybę pojazdu. Usłyszał zarzuty

Bójka nastolatków w Ostrołęce. Nagranie obiegło Internet

Brutalne wideo rozpoczyna się od walki pomiędzy dwoma chłopakami. Napastnicy najpierw próbują skopać przeciwnika, aby następnie przewrócić się na ziemię i przejść do poważniejszej szarpaniny. Losy walczących śledzi grupa około 20 osób, a na nagraniu wyraźnie słychać przekleństwa i okrzyki zachęcające do dalszej agresji. Gdy jeden z bijących się nastolatków zaczyna dusić swojego rywala, do starcia dołącza również chłopak w białej bluzie. Uderza on jednego z walczących w głowę, a następnie kopie go z agresją.

Bójkę nastolatków uwieczniły co najmniej dwie niezależne od siebie osoby, ponieważ zdarzenie możemy zobaczyć z dwóch zupełnie różnych perspektyw.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Agresja nastolatków z Ostrołęki. Poinformowano sąd rodzinny

- Film został zabezpieczony. Przesłuchano świadków zdarzenia i poinformowano sąd rodzinny. Te czynności cały czas są kontynuowane - powiedział w rozmowie z "Faktem" kom. Tomasz Żerański z Komedy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Policja zidentyfikowała uczestników bójki. Okazali się nimi chłopcy w wieku 13 lat. Na szczęście żaden z nich nie odniósł poważniejszych obrażeń. Ostrołęcka policja planuje w najbliższym czasie przeprowadzenie serii profilaktycznych spotkań z uczniami szkół, do których uczęszczają rozpoznani chłopcy, aby zapobiec kolejnym takim sytuacjom w przyszłości.

Więcej o: