Wypadek na S8. Samochód osobowy wjechał pod naczepę tira, 37-latek doznał urazu głowy

W niedzielę w godzinach porannych doszło do wypadku na drodze ekspresowej S8 w Paprotni (województwo łódzkie). Kierujący Porsche Cayenne 37-letni obywatel Gruzji zderzył się z tirem, w wyniku czego doznał urazu głowy. Ranny trafił do szpitala. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami na S8 w kierunku Warszawy, ale teraz trasa jest już przejezdna.

Wypadek miał w niedzielę 5 marca miejsce pod Zduńską Wolą, przy wyjeździe z punktu obsługi podróżnych MOP Paprotnia, na 186 kilometrze trasy S8 w kierunku Łodzi. Jak podaje expressilustrowany.pl z pierwszych informacji wynika, że 37-letni Gruzin kierujący porsche nie zauważył ciężarówki i wjechał pod jej naczepę, a przód jego samochodu został zmiażdżony przez pojazd.

Zobacz wideo 21-latek jadąc BMW, przeciął rondo i uderzył w tył forda

Łódzkie. 37-letni obywatel Gruzji ranny po zderzeniu z tirem. Okoliczności wypadku na drodze ekspresowej S8

Według nieoficjalnych informacji pierwszej pomocy udzielili rannemu świadkowie wypadku, wśród których znalazła się kobieta z wykształceniem medycznym. Następnie mężczyzna został przewieziony do szpitala w Sieradzu, jak poinformował portal zdunskawola.naszemiasto.pl.

Na miejscu kolizji pracują dwa zastępy straży pożarnej ze Zduńskiej Woli. Policja natomiast bada okoliczności zdarzenia. Wiadomo już, że 44-letni kierowca tira nie znajdował się pod wpływem alkoholu. Badanie krwi rannego w wypadku Gruzina ma z kolei wykazać, czy on również był trzeźwy.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie Gazeta.pl

W czasie szczytu OBWE korki w Łodzi mogą być jeszcze większe, niż zwykle Łódź najbardziej zakorkowanym miastem w Polsce. "Gorzej być nie mogło"

Wypadek w Łódzkiem. Wystąpiły utrudnienia na S8 w kierunku Warszawy. Trasa już jest przejezdna

Kierowcy korzystający z drogi S8 w kierunku Warszawy mogli napotkać utrudnienia na trasie. W godzinach przedpołudniowych obowiązywało ostrzeżenie RSO o treści "zderzenie w ruchu pojazdu osobowego z ciężarowym, zablokowany pas wolny i część pasa włączeniowego z MOP Paprotnia", o czym pisał portal lask.naszemiasto.pl. Teraz jednak trasa jest już przejezdna.

Karambol na A4 pod Wrocławiem Karambol na A4. Pod Wrocławiem zderzyło się sześć aut, jedno dachowało

Więcej o: