Z "główki" próbował pokonać Toi-Toia w Olsztynku. Przeciwnik okazał się silniejszy [WIDEO]

Pewien mężczyzna próbował "z główki" staranować Toi-Toia w parku w Olsztynku. Jak widać na nagraniu, jego przeciwnik okazał się znacznie silniejszy. Dzięki nagraniu z monitoringu miejskiego starcie to mogą podziwiać mieszkańcy całego kraju.

Olsztynek w powiecie olsztyńskim, w województwie warmińsko-mazurskim, w ostatnim czasie zyskał na popularności w mediach społecznościowych za sprawą "epickiego starcia". Nagranie z tego wydarzenia zostało udostępnione na profilu miasta na Facebooku we wtorek 28 lutego

Maja Sobczak, niedowidząca nastolatka z Poznania, z mamą Magdaleną przed rozpoczęciem procesu rowerzystki. Sąd w Poznaniu, 7 listopada 2022 rokuChuligański atak na niedowidzącą Maję. Rowerzystka z Poznania usłyszała wyrok

Olsztynek. Mężczyzna zaatakował przenośną toaletę

"Spałowanie drzew w ubiegłym roku, a w ostatnim czasie kolejny 'twardogłowy' sprawca próbował pokonać Toi Toi, który stoi w Parku Sportu, Kultury i Rozrywki w Olsztynku" - czytamy we wpisie na oficjalnym profilu miasta na Facebooku. Dołączone do postu nagranie z kamer monitoringu trwa zaledwie 17 sekund. 

Na wideo można zauważyć, jak najpewniej młody chłopak najpierw kopie przenośną toaletę, a następnie uderza w nią głową. Toi-Toi wydaje się jednak niewzruszony tym atakiem, więc mężczyzna ponawia swoje uderzenie "z główki". Kiedy dodatkowy kopniak nic nie zdziałał, sprawca decyduje się ostatecznie zaprzeć i przepchnąć toaletę rękami, finalnie wywracając Toi-Toia za drzewem. Potem dołączył do grupy znajomych i odszedł z miejsca starcia. Bitwa została jednak nagrana na kamerze monitoringu.

Na nagraniu widać, że do zdarzenia doszło 18 lutego o godzinie 22:44. "Dzięki obsłudze monitoringu Straży Miejskiej w Olsztynku oraz Policji udało się ustalić sprawcę tego zdarzenia, który odpowie za ten chuligański wybryk" - czytamy we wpisie Olsztynka. 

Przeczytaj informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

SzpitalWypadki podczas ferii. Ponad 4 tys. poszkodowanych

Zgodnie z Kodeksem karnym "występkiem o charakterze chuligańskim jest występek polegający na umyślnym zamachu na zdrowie, na wolność, na cześć lub nietykalność cielesną, na bezpieczeństwo powszechne, na działalność instytucji państwowych lub samorządu terytorialnego, na porządek publiczny, albo na umyślnym niszczeniu, uszkodzeniu lub czynieniu niezdatną do użytku cudzej rzeczy, jeżeli sprawca działa publicznie i bez powodu albo z oczywiście błahego powodu, okazując przez to rażące lekceważenie porządku prawnego". 

Zobacz wideo Kurier wiózł paczki, mając dwa promile alkoholu w organizmie
Więcej o: