W domu jednorodzinnym na Białołęce odnaleziono ciała dwóch osób. Trzecia trafiła do szpitala

W jednym z domów jednorodzinnych na warszawskiej Białołęce odnaleziono dwa ciała. Trzecia osoba jest ranna. W asyście policji została przetransportowana do szpitala. Na miejscu policja pod nadzorem prokuratora ustala okoliczności zdarzenia. Funkcjonariusze nie ujawniają szczegółów sprawy.

W jednym z domów jednorodzinnych przy ulicy Nowodworskiej odnaleziono dwa ciała. W budynku była także trzecia osoba, którą ranną przetransportowano do szpitala. Policja w asyście prokuratora wyjaśnia szczegóły zdarzenia.

Zobacz wideo Warszawa. Podpalił biletomat, rzucając w niego zrobionym samodzielnie koktajlem Mołotowa

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Ciała dwóch osób w domu na warszawskiej Białołęce

Z rozmowy oficerki prasowej komendanta rejonowego policji Warszawa VI (Białołęka, Praga-Północ, Targówek) - Pauliny Onyszko - z serwisem polsatnews.pl wynika, że zgłoszenie interwencyjne wpłynęło do stołecznej policji w czwartek 23 lutego po godzinie 16:00. Na warszawskiej Białołęce przy ul. Nowodworskiej odnaleziono ciała dwóch osób. Jak podaje portal se.pl, zwłoki odkryli funkcjonariusze, którzy w asyście straży pożarnej dostali się do środka przez drzwi balkonowe. Wśród poszkodowanych znalazła się również trzecia osoba, która z obrażeniami została przetransportowana do szpitala. - Nie możemy w tej chwili ujawnić, w jakim stanie się znajduje - przekazała oficerka Paulina Onyszko z komendy rejonowej. 

Policja nie ujawnia szczegółów zdarzenia

Na miejscu trwa śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia. Czynności prowadzi kilka załóg policyjnych, policyjni technicy oraz prokurator. Służby nie ujawniają, czy znalezione w budynku osoby były ze sobą spokrewnione. Na ten moment nie są znane także szczegóły dotyczące wieku, czy płci ofiar. Prace śledczych na terenie posesji mogą potrwać przez co najmniej kilka najbliższych godzin.

Więcej o: