Brzeg. Zwłoki 60-latki na posesji. Policja szuka męża ofiary, może być powiązany ze sprawą

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu badają sprawę zabójstwa 60-letniej kobiety, której zwłoki znaleziono w piątek 10 lutego na jej posesji w Brzegu (woj. opolskie). W związku z prowadzonym śledztwem policjanci poszukują męża ofiary, który może mieć związek ze sprawą. Funkcjonariusze publikują zdjęcia mężczyzny i apelują o pomoc w odnalezieniu 60-latka.

W piątek na jednej z posesji w Brzegu na Opolszczyźnie odnaleziono zwłoki 60-letniej kobiety. Policjanci wystosowali apel o ujawnienie wszelkich informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu męża ofiary poszukiwanego Waldemara Zachęby. Niewykluczone, że mężczyzna może mieć związek ze sprawą. 

Zobacz wideo Torebka z pieniędzmi porzucona na stacji paliw

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Na posesji w Brzegu odnaleziono zwłoki 60-latki. Policja poszukuje męża ofiary

W sobotę 11 lutego funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Brzegu opublikowali w mediach społecznościowych informację o poszukiwaniach Waldemara Zachęby. "Mężczyzna jest poszukiwany w związku z ujawnieniem 10 lutego 2023 r. na jednej z posesji w Brzegu zwłok 60-letniej kobiety" - napisali na Facebooku policjanci.

Policja podała także dokładny rysopis poszukiwanego 60-latka. Mężczyzna jest średniego wzrostu, około 175 cm, ma muskularną budowę ciała, szare oczy i widoczną bliznę na czole. 

W poście możemy przeczytać także, że mężczyzna ubrany był w zimową, grubą kurtkę z jasnym elementem w okolicy barków, jeansy, ciemne buty i zimową czapkę. Może poruszać się na rowerze z sakwami na bagażniku, który widoczny jest na udostępnionym przez funkcjonariuszy zdjęciu. Policjanci opublikowali także wizerunek poszukiwanego.

Apel funkcjonariuszy policji z Brzegu

"Osoby posiadające jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami z Brzegu pod nr tel. 47 86 33 203 lub z najbliższą jednostką Policji w całym kraju nr alarmowy 112" - apelują funkcjonariusze.

Więcej o: