Warszawa. Zaginął 80-letni Wojciech Wójcik. Wyszedł z domu i nie wrócił, ma alzheimera

Policjanci z warszawskiej Białołęki poszukują 80-letniego Wojciecha Wójcika, który wyszedł z domu w poniedziałek rano i do tej pory nie wrócił. Mężczyzna ma alzheimera, choroba uniemożliwia mu samodzielne funkcjonowanie. Policja apeluje o pomoc w odnalezieniu 80-latka.

Warszawska policja apeluje o pomoc w odnalezieniu starszego mężczyzny, który w poniedziałek 6 lutego wyszedł z domu i do tej pory do niego nie wrócił. Zaginionym jest 80-letni Wojciech Wójcik. Mężczyzna choruje na alzheimera, przez co jest niezdolny do samodzielnej egzystencji. Policjanci proszą o każdą informację, która może pomóc w odnalezieniu mężczyzny.

Zobacz wideo Warszawa. Podpalił biletomat, rzucając w niego zrobionym samodzielnie koktajlem Mołotowa

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Zaginął 80-letni mężczyzna z Warszawy

Zaginiony Wojciech Wójcik w poniedziałek rano (6 lutego) wyszedł z domu przy ul. Przaśnej (Białołęka) w Warszawie. Udał się w nieznanym kierunku. Kiedy nie wrócił, bliscy mężczyzny zawiadomili policję

80-latek choruje na alzheimera, który uniemożliwia mu samodzielne funkcjonowanie. Kom. Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI poinformowała, że zaginiony nie posiada przy sobie dokumentów z wyjątkiem imiennej karty miejskiej. Może także poruszać się środkami miejskiej komunikacji.

Warszawa. Policja udostępniła rysopis zaginionego Wojciecha Wójcika

Warszawska policja opublikowała rysopis zaginionego. Mężczyzna ma 174 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała oraz siwe włosy. W momencie zaginięcia ubrany był w kurtkę puchową koloru czarnego z jasnoniebieskim logo na piersi, spodnie jeansy koloru ciemnego i czarną czapkę z daszkiem. 80-latek nosi okulary korekcyjne. Charakterystyczną cechą mężczyzny jest lekkie utykanie na lewą stronę wynikające z posiadania protezy lewej nogi. 

Białołęka. Funkcjonariusze apelują o pomoc w odnalezieniu 80-latka

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Białołęka apelują o pomoc w poszukiwaniach mężczyzny. Wszelkie informacje, które mogą przydać się do odnalezienia zaginionego 80-latka, należy kierować do Dyżurnego KP Białołęka, dostępnego pod numerem telefonu 515 166 512 lub 47 723-75-56.  Można także powiadomić najbliższą jednostkę policji bądź przesłać wartościowe informacje na adres e-mail: kp-bialoleka.poszukiwani@ksp.policja.gov.pl. Sprawa prowadzona jest pod numerem l.dz. ZAG-6/23.

Więcej o: