Wrocław. 24-letni Bartosz wyszedł ze spotkania firmowego. Mówił, że wraca do domu, zniknął bez śladu

Bartosz zaginął w sobotę we Wrocławiu. - Syn był na spotkaniu firmowym z kolegami z pracy. W klubie niedaleko domu - przekazał ojciec 24-latka. Po wyjściu z klubu zadzwonił do partnerki i powiedział jej, że wraca do domu. Poszedł jednak w przeciwnym kierunku.

Bartosz zaginął w nocy z 3 na 4 lutego we Wrocławiu (woj. dolnośląskie). - Syn był na spotkaniu firmowym z kolegami z pracy, w klubie niedaleko domu. Spotkanie było na ul. Świętego Mikołaja, a on mieszka na ulicy Tęczowej - przekazał ojciec 24-latka. Jest to dystans ok. 1,5 kilometra. 

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Zobacz wideo Wrocław. Policja publikuje wizerunki trzech osób, które mogą mieć związek z ciężkim pobiciem mężczyzny

Wrocław. Mówił, że idzie do domu. Szedł w przeciwnym kierunku

Po wyjściu z klubu o godz. 1.15 w nocy mężczyzna zadzwonił do swojej partnerki i poinformował ją, że wraca do domu. Szedł jednak w przeciwnym kierunku. Na nagraniach z kamer monitoringu widać go na ul. Rzeźniczej, potem Szewskiej, a następnie w okolicy mostów Pomorskich, gdzie ślad się urwał. Bartosz nie nawiązał kontaktu z bliskimi, a jego telefon jest wyłączony.

- Natychmiast zgłosiliśmy zaginięcie na komisariacie - powiedział portalowi wroclaw.pl ojciec 24-latka. Ruszyły intensywne poszukiwania Bartosza. "Dziś wraz z policją przeszukujemy Odrę w okolicach Mostów Pomorskich, Wyspy Słodowej i Mostu Uniwersyteckiego we Wrocławiu" - napisała w niedzielę (5 lutego) na Facebooku Wodna Służba Ratownicza. Działania nurków zostały przerwane w godzinach wieczornych. Mają być wznowione w poniedziałek (6 lutego) rano.

W Tatrach obowiązuje 4. stopień zagrożenia lawinowegoTrudny weekend w Tatrach. Szlaki zamknięte, na drogę do Morskiego Oka zeszła "potężna lawina"

Rysopis Bartosza. Masz informacje? Zadzwoń

Bartosz miał przy sobie dokumenty, telefon, portfel oraz zegarek smart watch. W chwili zaginięcia był ubrany w czarną kurtkę i czarne spodnie. Rysopis:

  • 183 cm wzrostu,
  • włosy ciemny blond.
  • oczy ciemnozielone.
  • okulary korekcyjne.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionym, są proszone o pilny kontakt z Komisariatem Policji Wrocław - Stare Miasto pod numerem 47 871 31 31 lub o kontakt pod numer alarmowy 112.

Mężczyzna zatrzymany ws. pedofilii. Skrzywdził własną córkęPolicjanci ujęli 43-latka skazanego za pedofilię. Molestował własną córkę

 

Więcej o: