Bytom. Zaginął 12-letni Artur Górski. Trwają poszukiwania nastolatka. Policja prosi o pomoc

Trwają poszukiwania 12-letniego Artura Górskiego z Bytomia. Chłopiec po raz ostatni był widziany w miejscu zamieszkania 27 stycznia br. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniu nastolatka.

Komenda Miejska Policji w Bytomiu poinformowała o prowadzonych poszukiwaniach 12-letniego Artura Górskiego. "Po raz kolejny samowolnie oddalił się z miejsca zamieszkania przy ulicy Wrocławskiej w Bytomiu (woj. śląskie). Osoby mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt" - przekazali bytomscy śledczy.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Bytom. Zaginął 12-letni Artur Górski. Trwają poszukiwania nastolatka

Poszukiwany Artur Górski ma około 148 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, wygląda na swój wiek. Ma krótkie włosy, koloru ciemny blond, obcięte na tzw. irokeza. W dniu zaginięcia nastolatek miał na sobie pikowaną, żółto-niebieską kurtkę zimową, szarą bluzę z kapturem, granatowe spodnie dresowe oraz buty sportowe. Posiadał też małą torbę w kolorze biało-czarnym. Chłopiec "27 stycznia o godzinie 12:00 wyszedł z domu w celu spędzenia czasu na podwórku i do tej pory nie powrócił. Nie nawiązał również kontaktu z rodziną. Ostatni raz widziany: Bytom Karb ul. Konstytucji" - przekazała na Facebooku Fundacja Na Tropie im. Janusza Szostaka.  

Izba wytrzeźwień, zdjęcie ilustracyjneSzczecin. Izba wytrzeźwień ma 1,5 mln złotych zaległości. Nie chcą płacić za pobyt

Bytom. Rodzina i policja proszą o pomoc w poszukiwaniach zaginionego 12-letniego Artura Górskiego

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 12-letniego Artura Górskiego, są proszone o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu pod numerem tel.: 47 853 3280. Informacje o nastolatku można też przekazywać najbliższej jednostce policji. Kontaktować można się także z Fundacją Na Tropie im. Janusza Szostaka za pośrednictwem Facebooka.

Ania Jałowiczor. 10-latka zaginęła w styczniu 1995 r.Nowe fakty ws. zginięcia Ani Jałowiczor. "Prawie 30 lat bił się z poczuciem winy"

Więcej o: