Monika Olejnik zakażona koronawirusem. Wstrzymano emisję "Kropki na i" w TVN24

Dziennikarka TVN24 Monika Olejnik jest zakażona koronawirusem. Prowadząca program "Kropka nad i" poinformowała o tym fakcie na swoim profilu na Instagramie. W związku z chorobą dziennikarki program od początku tygodnia nie jest emitowany.

"Kochani, dopadł mnie Covid. Dziękuję za wszystkie pytania co się stało - dlaczego nie było "Kropki nad i" w TVN24" - napisała we wtorek Monika Olejnik na swoim profilu na Instagramie.

Dziennikarka dodała, że "obroniła się przed Covidem w najgorszych czasach pandemii".

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

"Lekki katar, nie musiałam, ale zrobiłam test i okazało się… Na szczęście czuje się dobrze i mam nadzieję do zobaczenia wkrótce" - zaznaczyła. Olejnik przekazała jednocześnie, że jej partner Tomasz Ziółkowski jest zdrowy.

Zobacz wideo To ulubiony kompozytor Quentina Tarantino. Pozycja obowiązkowa dla fanów muzyki filmowej

Koronawirus. Rośnie liczba zakażeń

We wtorek Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 1075 nowych zakażeniach koronawirusem, co jest najwyższą liczbą od kwietnia.

"Po raz pierwszy od ponad dwóch miesięcy dzienna liczba zakażeń przekroczyła 1 tys. przypadków. Hospitalizacje pozostają na poziomie poniżej 400. Mamy do czynienia z rosnącą liczbą zakażeń, która według prognoz nie stanowi ryzyka dla wydolności systemu opieki zdrowotnej" - zaznaczył minister Adam Niedzielski.

Więcej o: