Kraska: Zleciliśmy sondaż ws. restrykcji. "Wyborcy PiS i PO po równo są im przeciwni"

- Zrobiliśmy sondaż, który pokazał, że wyborcy Prawa i Sprawiedliwości i Platformy Obywatelskiej po równo są przeciwni pewnym restrykcjom, a największa grupa, która jest przeciwna, to osoby które najczęściej nie chodzą do wyborów i zwolennicy Konfederacji - powiedział w piątek wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.

Wiceszef MZ Waldemar Kraska w piątek w TVP1 po raz kolejny informował, że obecnie nie są planowane nowe restrykcje w związku z pandemią i podkreślał konieczność przestrzegania już obowiązujących zasad.

Kraska odniósł się też do opinii, że rząd nie chce wprowadzać nowych restrykcji, ponieważ takiemu rozwiązaniu przeciwni są wyborcy Prawa i Sprawiedliwości.

Kraska: Wyborcy PiS i PO po równo są przeciwni restrykcjom

- My zrobiliśmy sondaż, który pokazał, że i wyborcy Prawa i Sprawiedliwości, i Platformy Obywatelskiej po równo są przeciwni pewnym restrykcjom, a największa grupa, która jest przeciwna, to są oczywiście osoby, które najczęściej nie chodzą do wyborów i oczywiście zwolennicy Konfederacji - powiedział.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Wiceminister przypomniał o konieczności przestrzegania podstawowych zasad sanitarnych jak dystans, dezynfekcja, maseczka i zachęcił do szczepień przeciw COVID-19.

Koronawirus: wszystkie aktualne informacje i zalecenia na gov.pl

Zobacz wideo Dr Fiałek o hejcie, który go dotknął w związku z walką z COVID-19
Więcej o: