Loteria szczepionkowa. 25 sierpnia kolejne losowanie zwycięzców. W puli nagród gotówka i hulajnogi

Loteria szczepionkowa cieszy się sporym zainteresowaniem. W środę 25 sierpnia odbędzie się kolejne losowanie. W loterii szczepionkowej w tym tygodniu można wygrać pięć razy po 50 tysięcy złotych i 60 hulajnóg elektrycznych. Losowanie dotyczyć będzie osób, które zarejestrowały się od 16 do 22 sierpnia.

Loteria szczepionkowa trwa od lipca. W ramach akcji promowania szczepień odbędzie się jeszcze pięć losowań tygodniowych. 

Zobacz wideo Niedzielski: Bierzemy pod uwagę regionalizację obostrzeń. Decydować będzie poziom wyszczepienia

Loteria szczepionkowa. Kto może wziąć udział w loterii szczepionkowej?

Loteria szczepionkowa nie jest obowiązkowa i nie zapisuje się do niej automatycznie każdej osoby, która przyjęła szczepionkę. Aby mieć szansę na wygranie nagrody, należy samodzielnie zarejestrować się do loterii. Mogą to zrobić osoby pełnoletnie i w pełni zaszczepione. Jak zapisać się do loterii?

  • przez Internetowe Konto Pacjenta (IKP),
  • telefonicznie pod numerem 989.

Loteria szczepionkowa - kiedy odbędzie się kolejne losowanie?

Losowania w loterii szczepionkowej odbywają się w każdą środę. W środę 25 sierpnia w loterii szczepionkowej można wygrać pięć razy po 50 tysięcy złotych i 60 hulajnóg elektrycznych. Daty kolejnych  losowań loterii szczepionkowej są następujące:

  • 1 września 2021 - losowanie tygodniowe;
  • 8 września 2021 - losowanie tygodniowe i miesięczne (dla osób zapisanych w sierpniu);
  • 15 września 2021 - losowanie tygodniowe;
  • 22 września 2021 - losowanie tygodniowe;
  • 6 października 2021 - losowanie tygodniowe, miesięczne (dla osób zapisanych we wrześniu) i finałowe.

W losowaniach tygodniowych biorą udział osoby zarejestrowane do końca tygodnia poprzedzającego losowanie.

Wyniki losowania tygodniowego, miesięcznego i finałowego podawane są na stronie rządowej. Listę zwycięzców można sprawdzić pod TYM adresem. Na liście tej znajdują się cztery pierwsze cyfry numeru telefonu oraz imię i pierwsza litera nazwiska. Pozwala to zwycięzcom na zachowanie anonimowości.

Losowanie finałowe odbędzie się 6 października. Do wygrania będą dwie nagrody po 1 mln zł każda oraz dwa samochody toyota C-HR.

Więcej o: