Posłanka PiS Barbara Dziuk w szpitalu z powodu COVID-19. "Jej stan jest bardzo poważny"

Barbara Dziuk, posłanka PiS, zachorowała na COVID-19 i trafiła do szpitala, lecz "wróciła do żywych". - Jej stan jest bardzo poważny - powiedział Janusz Śnietka, szef klubu radnych PiS w Tarnowskich Górach.
Zobacz wideo Dr Zaczyński: Każdy powinien spędzić ten lockdown odpowiedzialnie, jak w ubiegłym roku

Barbara Dziuk, posłanka Prawa i Sprawiedliwości z Tarnowskich Gór jest hospitalizowana od 20 marca. Jak informuje serwis NaTemat, przebywa obecnie na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej w jednym z katowickich szpitali, z powodu zachorowania na COVID-19.

Szczepienia przeciwko COVID-19Nieoficjalnie: Punkty szczepień będą mogły zamówić szczepionki bez limitów

Barbara Dziuk zachorowała na COVID-19. Jej stan jest poważny

Janusz Śnietka, szef klubu radnych PiS w Tarnowskich Górach poinformował portal Tarnogórski.info, że Barbara Dziuk jest w szpitalu "z przebiegiem w najgorszym wariancie". - Jej stan jest bardzo poważny. Tak naprawdę, dopiero od kilku godzin jest zauważalna poprawa - dodał.

Proszę o wsparcie dla wszystkich osób obecnie chorujących i walczących o każdy oddech. Kieruję podziękowania dla całego personelu medycznego każdego szczebla

- powiedział Janusz Śnietka.

Trzecia fala pandemii koronawirusa. Śmigłowce będą transportować pacjentów ze ŚląskaŚmigłowce LPR i wojska są już gotowe do transportu pacjentów ze Śląska

Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia dla Barbary Dziuk przesyłają również jej polityczni rywale. Nauczyciel Michał Sporoń napisał na Facebooku, że "podtrzymuje zaproszenie na kawę". Warto dodać, że posłanka PiS złożyła na niego skargę do Śląskiego Kuratorium Oświaty za udział w Strajku Kobiet.

ZDROWIA. Nigdy nie myślałem, że walczę z Barbarą Dziuk. Sam chciałem, aby odróżniano role, które są wraz ze mną. Zatem Pani Barbarze również towarzyszy kilka. Pani Basiu, życzę zdrowia i podtrzymuję zaproszenie na kawę, którą wypijemy w Gryfnym Kafyju na Rynku w TG

- napisał Michał Sporoń.

Barbara Dziuk ciężko przeszła COVID-19. "Wróciłam do żywych"

W poniedziałek 29 marca hospitalizowana posłanka Barbara Dziuk napisała "Dziennikowi Zachodniemu", że chorobę koronawirusową COVID-19 przeszła bardzo ciężko, ale "wróciła do żywych".

Dziękuje wszystkim za wsparcie, modlitwę i ofiarnym medykom, dzięki którym żyję. Niech wszyscy uważają i dbają o siebie

- dodała posłanka.