Chory na COVID-19 senator Libicki prowadził posiedzenie komisji. Był na nim prezydencki minister

Sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta był na posiedzeniu komisji, które prowadził zakażony koronawirusem senator Jan Filip Libicki. - Nie witałem się z senatorem Libickim, nie miałem z nim bezpośredniego kontaktu - powiedział Andrzej Dera i dodał, że obecnie przebywa w domu.

W sobotę senator Koalicji Polskiej Jan Filip Libicki poinformował, że testy wykazały u niego zakażenie koronawirusem. Stworzono listę osób, z którymi kontakt miał polityk. Obecnie na kwarantannie przebywa m.in. senator Krzysztof Kwiatkowski.

Prezydencki minister był z chorym na COVID-19 senatorem na posiedzeniu komisji rodziny

Jan Filip Libicki brał także udział obradach komisji rodziny, polityki senioralnej i społecznej. Na posiedzeniu był także obecny Andrzej Dera, prezydencki minister.

Nie witałem się z senatorem Libickim, nie miałem z nim bezpośredniego kontaktu. Nie udzielałem się też publicznie. Trzeba się poddać testom. (...) Jestem w domu, tak jak i moi współpracownicy

- powiedział w rozmowie z polsatnews.pl sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta. Nie wspomniał nic o spotkaniu z prezydentem Andrzejem Dudą.

Trwa dochodzenie epidemiczne sanepidu. Kancelaria Prezydenta czeka na decyzję w tej sprawie

- poinformował polsatnews.pl Marcin Kędryna, dyrektor biura prasowego w Kancelarii Prezydenta.

Zobacz wideo Koronawirus w odwrocie? Słowa premiera komentuje prof. Włodzimierz Gut, wirusolog
Więcej o: