Bełchatów. Członek orkiestry z obchodów Bożego Ciała z koronawirusem. Szukają uczestników procesji

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Bełchatowie poinformowała, że w obchodach Bożego Ciała w Parafii pw. Wszystkich Świętych udział wzięła osoba zakażona koronawirusem. Sanepid poszukuje wiernych, którzy brali udział w uroczystościach.

O pilny kontakt proszone są wszystkie osoby, które uczestniczyły w mszy świętej lub procesji eucharystycznej w dniu 11 czerwca.

Zakażona osoba z orkiestry. Prośba o pilne zgłoszenie

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Bełchatowie w specjalnym komunikacie przekazała, że zakażona koronawirusem SARS-CoV-2 osoba grała w Miejskiej Orkiestrze Dętej Bełchatów-Grocholice.

W związku z tym poszukiwane są osoby, które miały bliski kontakt z orkiestrą i proszone są o o kontakt telefoniczny (44 631 31 08, 44 631 31 18) lub e-mailowy (belchatow@pis.lodz.pl).

Trwają poszukiwania osób, które miały kontakt z orkiestrą

Elżbieta Świerczyńska-Musiał, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bełchatowie w rozmowie z Radiem Łódź przekazała, kto powinien się zgłosić. - Osoba z wynikiem dodatnim jest z orkiestry dętej, która uczestniczyła w uroczystościach Bożego Ciała. Szukamy osób, oprócz tych, które ustaliliśmy z księżmi, chórem i orkiestrą, mogących mieć kontakt z osobą zakażoną - powiedziała.

Zobacz wideo Duda przyrównał rządy PO-PSL do koronawirusa. Siemoniak komentuje
Więcej o: