Epidemia koronawirusa. Ministerstwo Zdrowia: 160 nowych przypadków zakażenia. Zmarło siedem osób

Ministerstwo Zdrowia informuje o najnowszym bilansie epidemii koronawirusa w Polsce. Pojawiło sie 160 nowych przypadków zakażenia. Tym samym liczba zakażonych osób przekroczyła już 20 tys. W czwartek zmarło łącznie 10 osób.

"Mamy 160 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusa z województw: śląskiego (62), mazowieckiego (46), dolnośląskiego (16), wielkopolskiego (10), opolskiego (8), łódzkiego (6), małopolskiego (5), kujawsko-pomorskiego (2), lubelskiego (2), pomorskiego (2), podkarpackiego (1)" - poinformowało Ministerstwo Zdrowia.

Aktualne dane dot. epidemii koronawirusa w Polsce:

Epidemia koronawirusa. Liczba zakażeń w Polsce przekroczyła 20 tys.

W kolejnym wpisie MZ informuje, że zmarło siedem osób. W porannym komunikacie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 245 nowych przypadkach zakażeń koronawirusem i trzech kolejnych zgonach. Dotychczas zaraportowano zakażenie u 20 143 osób, zmarły zaś łącznie 972 osoby. Od wczoraj wyzdrowiało 269 osób chorych na COVID-19.

Zobacz wideo Jak wygląda rynek nieruchomości w trakcie pandemii? Rozmowa z ekspertem
Więcej o:
Komentarze (74)
Epidemia koronawirusa. Ministerstwo Zdrowia: 160 nowych przypadków zakażenia. Zmarło siedem osób
Zaloguj się
 • zwyklaosoba

  Oceniono 24 razy 16

  697,2 tys. to liczba przebadanych próbek (!). Biorąc pod uwagę, że większość zdiagnozowanych osób zakażonych jest badana po kilka razy (przynajmniej raz na początku i co najmniej dwa razy gdy potwierdzamy wyzdrowienie, a pewnie dodatkowe kilka razy po drodze) to liczba przebadanych osób wynosi pewnie maksymalnie ze 100-150 tyś. osób. Co na 37 milionów nie jest oszałamiającym sukcesem resortu zdrowia.

 • goldberg

  Oceniono 24 razy 14

  Jak tam lewy biznes z maseczkami ? Dobrze się to gó... sprzedaje ?

 • wojtaszko74

  Oceniono 18 razy 10

  kto jest zarażony chyba minister szumowski bo nigdy go w masce nie widziałem rząd wy pie rać stąd my was wybraliśmy chcecie wyborów łamiecie prawa konstytucji nie wy dla nas tylko wy dla nas

 • cozano

  Oceniono 13 razy 9

  Najważniejsze, że interesy spółki Szumowski Brothers mają się znakomicie.

 • jqu

  Oceniono 12 razy 8

  Krucyfiks, "ikona" Szumowski zafundował nam jedno z ostatnich miejsc w europie ... prawie wszyscy inni zdrowieją (spada zachorowalność), a my - stoimy w miejscu, albo nawet ruszamy pod górkę, której szczyt jakoś się odsuwa i odsuwa!

 • justas32

  Oceniono 13 razy 7

  Za Tuska ludzie tak nie umierali jak za PiS ...

 • msypa

  Oceniono 6 razy 6

  Ceny idą w górę, płace bóg wie gdzie... Wszystkie twarze zatroskane - instruktora nie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX