Szymon Hołownia w Gazeta.pl o propozycji złożonej przez Brudzińskiego: Podłożyli się jak dzieci

- Podłożyli się jak dzieci. Oczywiście, że chętnie stanąłbym do konfrontacji z prezydentem Dudą - mówił w Porannej Rozmowie Gazeta.pl Szymon Hołownia, komentując wyzwanie dotyczące wspólnej debaty z urzędującym prezydentem rzucone przez Joachima Brudzińskiego z PiS. Zapraszamy do oglądania!

Szymon Hołownia w Porannej Rozmowie Gazeta.pl był pytany m.in. o  krytykę po tym, jak rozpłakał się na wizji, mówiąc o konieczności obrony konstytucji. - W mojej ocenie te łzy były konieczne. Nie zamierzam oszukiwać, grać jakiejś posągowej postaci z betonu albo z wazeliny, jak to się często na scenie politycznej nie tylko w Polsce widzi. Jestem człowiekiem z krwi i kości, człowiekiem, który włożył w pracę nad tym nowym projektem dla Polski, ale też tą nową nadzieją, która w tej dobie koronawirusa jeszcze bardziej jest potrzebna - mówił.  

Hołownia skomentował też propozycję Joachima Brudzińskiego, który rzucił mu wyzwanie, by stanął do debaty z Andrzejem Dudą. Jak stwierdził, z pewnością by się na nią stawił.

Podłożyli się jak dzieci. Oczywiście, że chętnie stanąłbym do konfrontacji z prezydentem Dudą. On nagle na kilka dni przed wyborami postanowił zostać prezydentem. Otwiera rurociągi, walczy o pieniądze dla bezrobotnych... Gdzie był przez pięć lat?
Pytanie, czy pan Andrzej Duda miałby szansę ze mną. Na razie widzimy, że ma szansę uśpić wszystkich, przemawiając przed dwie i pół godziny do telewizora

- mówił, odnosząc się do ostatniej konwencji urzędującego prezydenta.

Więcej o:
Komentarze (187)
Szymon Hołownia w Gazeta.pl o propozycji złożonej przez Brudzińskiego: Podłożyli się jak dzieci
Zaloguj się
 • druzpoz

  Oceniono 140 razy 122

  Hołownia jest dobrym mówcą i potrafi mniej krzyczeć niż Duda. Myślę, że by go rozniósł.

 • tinia_56

  Oceniono 65 razy 53

  Spiker-promotor Duda to tchórz który już nic nie ma do zaproponowania narodowi od siebie, absolutny brak swoich pomysłów na POLSKĘ typowy przykład wasala.

 • czandra3

  Oceniono 56 razy 46

  Duda nawet w dyskusji z Kononowiczem jest bez szans, a gdyby debata odbywał się po angielsku, to byłaby komedia, bo Duda w angielskim to jak ja w suahili.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 51 razy 45

  w prawdziwej debacie na argumenty, w wolnych mediach, każdy mogłyby rozsmarować du.e jak marmoladę... myślicie że dlaczego prezio tak prze do "wyborów" w czasie pandemii? ano, żeby utrzymać swojego czopka jak najdłużej przy żłobie - nie ma innego powodu

 • nowyemeryt

  Oceniono 40 razy 36

  W zasadzie z 10 mln Polek i Polaków spokojnie wygra z Maliniakiem w debacie !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX