Poranna Rozmowa Gazeta.pl. Gościem były prezydent Aleksander Kwaśniewski

Gościem Porannej Rozmowy Gazeta.pl był Aleksander Kwaśniewski, były prezydent. Jak przekonywał, majowe wybory prezydenckie "są robione na siłę, żeby kandydat PiS-u wygrał". Zapraszamy do obejrzenia całej rozmowy!

W Porannej Rozmowie Gazeta.pl Łukasz Kijek pytał byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego o jego opinie na temat forsowania przeprowadzenia wyborów prezydenckich przez obóz władzy. Mówił: - Wybory są robione na siłę, żeby kandydat PiS-u wygrał.

Jednocześnie, obok wyborów prezydenckich, jest jeszcze temat epidemii koronawirusa w Polsce, ale też na świecie. Tu sporo miejsca Kwaśniewski poświęcił Donaldowi Trumpowi i Stanom Zjednoczonym, które obecnie są największym ogniskiem wirusa na świecie i niewiele wskazuje na to, by sytuacja zmieniła się w najbliższych tygodniach. Zapraszamy do obejrzenia całej Porannej Rozmowy Gazeta.pl z byłym prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim.

Więcej o:
Komentarze (88)
Poranna Rozmowa Gazeta.pl. Gościem Aleksander Kwaśniewski, były prezydent
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 20 razy 20

  Czy tak naprawdę TRUDNO jest politykom i dziennikarzom zacząć głośno mówić, ze te wybory będą NIE WAŻNE i że takich numerów, to nie robi nawet Łukaszenka?
  I że ta polityka w momencie zniesienia restrykcji odnośnie zgromadzeń, skończy się drugim Majdanem?
  Albo znając zapędy kulawego satrapy, wręcz POWTÓRKĄ z Grudnia 1970?

 • leonid.brezniev

  Oceniono 13 razy 13

  myślałem że za PRL-u było -ujowo, teraz zrozumiałem że za piSSbolszewizmu to jest jeszcze bardziej -ujowo,.......pozdrawiam napohybelpiSS

 • jojo2015

  Oceniono 11 razy 9

  Sukcesy Tuska stały się sukcesami PiS-u. Tusk zostawił PiS-owi rozwijającą się gospodarkę. Czy PiS zdoła kontynuować dzieło Tuska ? Raczej nie. Morawiecki zadłużył Polskę na 5,5 bln. zł. Hańba. Jak nie prawem to lewem. Szydło niedługo wyjdzie z wora, bo zbliża się kryzys gospodarczy. Tusk oparł się kryzysowi, czy potrafi ten rząd.

 • spostrzegawczy2

  Oceniono 8 razy 8

  Jak Duda będzie przegrywał w sondażach to PiS wycofa się z wyborów . Oczywiście w interesie ludu pracującego miast i wsi. Trzeba ludzi namówić żeby bez względu na poglądy w sondażach mówili że zagłosują na przeciwnika PIS . Albo robić sondaż z odpowiednią tezą

 • jojo2015

  Oceniono 7 razy 5

  Kaczyńscy wiedzieli, że będą kraść, kłamać i żeby się ratować, zamienili nazwę PC na PiS. To samo było z "targowicą". Kaczyński dobrze wiedział, że zaatakuje Konstytucję, TK i SN. Zastosował zakłamaną teorię, że to opozycja jest targowicą, a my prawi i sprawiedliwi. Obrzucam was pogardą i obrzydzeniem. W dziejach Polski zapisani zostaniecie jako zdrajcy Ojczyzny, zaborcy i bolszewicy. Z pięknego państwa, który świecił w Europie, zrobiliście państwo PiS - wypierdka Europy.

 • saynotopis

  Oceniono 4 razy 4

  Towarzyszu Kwasniewski, w 2005 roku oddales swoje poparcie i swoj elektorat kandydatowi PiSu, a kilka dni wczesniej apelowales do opozycji, zeby przedluzyc kadencje prezydenta PiSu o kolejne 2 lata. Jestescie skazeni PiSem, towarzyszu Kwasniewski.

 • 20portal

  Oceniono 4 razy 4

  Olek, nie odkrywasz Ameryki. Nie wiem tylko skąd te "rady" dla opozycji, aby przemyślała zmianę Konstytucji. To wielki błąd. W Konstytucji na spółkę z PiS NIE WOLNO zmienić ani przecinka. ani jednej kropki. Powiedz raczej, że po takich "wyborach" będzie można Dudę w każdej chwili przegonić kijem z Belwederu.

 • jojo2015

  Oceniono 6 razy 4

  Często złodziej krzyczy łapać złodzieja i tak jest w przypadku PiS-u.
  Najwięcej "komuchów i złodziei " jest niestety właśnie w formacji PIS. Ekspres Wieczorny, Srebrna i jej wydawnictwa, SKOKI, Ludwiki, etc, służą jako finansowa baza machiny propagandy i powtarzania od lat że "rządy PO są złodziejskie" ,"premier Tusk to bardzo zły premier" . Tymczasem fakty tu mają się następująco: rządy PO przywodziły w Polsce umiejętnie przez najbardziej kryzysowy dla całej Europy moment , a premier Tusk okazał się jednym z najwybitniejszych współczesnych polityków środkowej Europy.

 • jojo2015

  Oceniono 8 razy 4

  I co wy na to pisiory.
  22.XI.1938 Ignacy Mościcki dekretem zdelegalizował, a 9.IX.2007 Lech Kaczyński przywrócił działalność Loży masońskiej B’nai B’rith – Loża Polin
  2013-11-23
  Dekret który w trybie natychmiastowym wyjmował spod prawa wszystkie stowarzyszenia masońskie na terenie kraju. Składał się on z sześciu artykułów, które mówiły m. in. o karze więzienia i grzywny za tworzenie, działalność, wspieranie oraz sympatyzowanie z lożami oraz przekazaniu majątku zlikwidowanych stowarzyszeń na cele dobroczynne.
  Działalność B’nai B’rith w Polsce przerwał dekret Prezydenta Rzeczypospolitej Mościckiego z 22 listopada 1938 roku, rozwiązujący antypolskie organizacje masońskie w Polsce.
  W 2007 po niemal 70 latach nieistnienia odrodziła się w Polsce jedna z najbardziej znaczących organizacji Żydowskich – B’nai B’rith – Loża Polin.
  Instalacja loży miała miejsce dokładnie w dniu 9 września 2007 r za zgodą Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego?! Nie pisały oczywiście o tym gazety, nie informowała również telewizja, ale wzmiankę na ten temat można znaleźć na stronie internetowej Ambasady USA w Polsce
  www.yelita.pl/artykuly/art/schnepf-ryszard

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX