Jak wyglądają relacje między rządem i samorządem? Prezydent Wrocławia komentuje w Gazeta.pl

Gościem Porannej rozmowy Gazeta.pl był prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. Program nagrany przed poniedziałkowym głosowanie w Sejmie prowadził Łukasz Rogojsz. Zapraszamy do oglądania!

Dobra współpraca między rządem a jednostkami samorządowymi to rzecz kluczowa w czasach epidemii koronawirusa. O tym, czy taka jest, opowiedział w Gazeta.pl prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. 

Więcej o:
Komentarze (6)
Jak wyglądają relacje między rządem i samorządem? Prezydent Wrocławia komentuje w Gazeta.pl
Zaloguj się
 • darkhorse_cicha_woda

  Oceniono 7 razy 3

  Przecie wiadomo jak będzie - samorządy PISowskie mogą liczyć na mocne wsparcie rządu, a reszta opozycyjnych czy niezależnych samorządowców niech się idzie bujać.
  Taka jest twarda prawda.
  Przyjdą następne wybory samorządowe i kandydaci PISu będą występować pod hasłem: "chcecie by była kasa to glosujcie na nas - tylko wyrzeknijcie się demokracji, a jak chcecie zdychać w "wolności" to proszę bardzo ....." Tylko proszę litości, nie łudźcie się -- suweren nie będzie wolał "umrzeć wolny", sprzeda się za kasę .......
  Ten scenariusz już jest napisany - no i właśnie wdrażany na naszych oczach.
  A wszystko dzieje się przecież zgodnie z prawem ... sami uchwały piszemy po nocach mówi PiS ..... prawdziwe poświecenie aby budować świetlaną przyszłość partii!!!!

 • paukar

  Oceniono 2 razy 2

  te rząd to nie jest polski rząd - a rząd pisu...... a to wielka róźnica

 • vidi12

  Oceniono 5 razy -1

  Jeszcze czekam jak Gazeta Wborcza zacznie narzekać na relacje z rządem :)))

 • Atanazy Bazakbal

  Oceniono 12 razy -8

  nie wiem jakie są relacje pana sutryka z wirusem, ale kierowców to ten pan nienawidzi. mówi się, że ta nienawiść wynika z jego orientacji seksualnej... tak czy owak on uczynił przejazd samochodem przez miasto NIEPRAWDOPODOBNYM. owszem można przejechać, ale jest to niezwykle mało prawdopodobne. przykładowo, zaprogramowane na skrzyżowaniach pierwszeństwo (pustawych, także przed zarazą) tramwajów spowodowało korek od dworca głównego do placu grunwaldzkiego, krawężniki na środku pasa ruchu (niby dla rowerów) wygenerowały korek na podwalu i w wielu innych miejscach, buspasy i tramwajpasy tam gdzie (prawie) nie jeżdżą tramwaje, ani autobusy (np. hubska) dopełniają obrazu szaleństwa. najgorsze jest to, że to JA oddałem głos na pana S. i to to jest moja największa porażka wyborcza. nigdy więcej tego nie zrobię. jestem od zawsze wyborcą PO, ale na skutek działań pana sutryka, może to się skończyć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX