Sanepid szuka pasażerów autobusu relacji Warszawa-Przasnysz. U jednej z osób wykryto koronawirusa

Sanepid w Przasnyszu poszukuje osób, które 27 marca jechały autobusem relacji Warszawa-Przasnysz. U jednego z pasażerów stwierdzono zakażenie koronawirusem.

Chodzi o autobus należący do firmy Przewozy Krajowe Zagraniczne Osób s.c. B. Czaplicka, K. Czaplicki. Wyjechał on z Warszawy 27 marca o godz. 12.15, miejscem docelowym był Przasnysz. Autobus miał też przystanki w Serocku, Pułtusku i Makowie Mazowieckim.

Pasażerowie autobusu proszeni są o kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Przasnyszu - tel. (29) 752-25-04 lub 667 956 825.

Jak zwraca uwagę przasnyski sanepid, u jednego z pasażerów wykryto koronawirusa, w związku z czym pozostali pasażerowie powinni poddać się kwarantannie.

Koronawirus w Polsce

Z danych Ministerstwa Zdrowia wynika, że obecnie (niedziela, godz. 19) liczba osób zakażonych wynosi w Polsce 4102. Zmarły 94 osoby.

Zobacz wideo Jak robić zakupy w czasie pandemii?
Więcej o:
Komentarze (40)
Sanepid szuka pasażerów autobusu relacji Warszawa-Przasnysz. U jednej z osób wykryto koronawirusa
Zaloguj się
 • lukasz_patrykus

  Oceniono 40 razy 38

  nie wolno iść do lasu, ale wybory można zorganizować, nie można iść z zona za rękę po ulicy, ale w 40 osób jechać jednym autobusem to nie problem, nie można wejść do osiedlowego sklepu więcej niż trzem osobom, ale klechy mogą sobie urządzać "seryjne msze" w niedziele palmowa...
  ot polska AD 2020 - dziwny kraj

 • marian-pazdzioch-syn-jozefa

  Oceniono 31 razy 25

  Zajebiste szukać potencjalnie zarażonego po tygodniu jak już rozdał wirusa dziesiątkom a może stekom osób w swoim mieście. Naprawdę poziomom niekompetencji służb w tym tekturowym kraju jest porażający.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 24 razy 20

  ten kraj to jednak: chooj, duda i kamieni kupa, jak twierdził jeden z polityków, ukaranej za to twierdzenie opozycji... czyż nie miał racji?

 • gonzo44

  Oceniono 20 razy 18

  co tu komentować - szukajcie sobie wiatru w lesie... aha - do lasu też nie wolno...

 • dyktator_bolandy

  Oceniono 19 razy 11

  jak to możliwe, że komunikacja zbiorowa jest dozwolona, a chodzić z żoną po ulicy wolno jedynie w oddaleniu?!

 • norman67

  Oceniono 17 razy 9

  Weźmy pały i pogońmy pisowców, bo nas pozabijają. Ważniejsze dać starym babom 13. emeryturę i niech idą głosować 10.05. jak ksiądz każe na naszego Andrzejka niż uchronić Polskę przed katastrofą.

 • m.godwin

  Oceniono 9 razy 7

  Przecież jak znajdą, to zamkną bez wyroku na dwa tygodnie bez żadnej pomocy od państwa. Nawet testu nie zrobią, żeby w razie czego statystyk nie popsuć. No to niech sobie szukają dalej.

 • John Dow

  Oceniono 7 razy 5

  Już się qu... zgłaszam, żebyście mnie zdrowego zamknęli jak bydlaka w obozie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX