Ministerstwo Zdrowia: Mamy 124 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Sześć osób zmarło

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 124 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Sześć kolejnych osób zmarło. W sumie liczba zakażonych koronawirusem wynosi 3627, 79 z nich zmarło.
Zobacz wideo

Potwierdzone przypadki dotyczą 32 osób z województwa małopolskiego, 25 osób z województwa kujawsko-pomorskiego, 15 osób z woj. śląskiego,13 osób z województwa pomorskiego, 11 osób z województwa łódzkiego, 8 osób z województwa podlaskiego, 7 osób z województwa podkarpackiego, 7 osób z województwa dolnośląskiego, 4 osób z województwa wielkopolskiego oraz po 1 osobie z województwa zachodniopomorskiego i lubelskiego.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci sześciu osób zakażonych koronawirusem. Są to: 75-letnia kobieta i 70-letni mężczyzna ze szpitala w Raciborzu, 59-letni mężczyzna ze szpitala w Bytomiu, 85-letnia kobieta ze szpitala w Bielsku-Białej, 74-letni mężczyzna ze szpitala w Ostródzie oraz 81-letni mężczyzna ze szpitala w Poznaniu. Wszyscy mieli choroby współistniejące.

Więcej o:
Komentarze (146)
Ministerstwo zdrowia: Mamy 124 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Sześć osób zmarł
Zaloguj się
 • jerzysm42

  Oceniono 47 razy 35

  To są dane niepełne.
  Nie wszystkim zakażonym osobom w porę przeprowadzono testy, mimo wyraźnych objawów choroby. Jeśli zmarły osoby, którym nie przeprowadzono testów nie zalicza się je do zmarłych na koronawirusa. Wiele osobom zakażonym wirusem wpisano jako przyczynę zgonu choroby towarzyszące.
  W sumie rząd robi wszystko co może, aby obniżyć liczbę zachorowań i zgonów.
  Może uda się przeprowadzić wybory?

 • okaryn

  Oceniono 28 razy 22

  Zaraz po dzienniku telewizyjnym w TVP ta licba horendalnie wzrośnie. Tak jest od kilku dni.
  Dbają o przekaz. Szumowskiemu to raczej nie przeszkadza.

 • cool_observer

  Oceniono 24 razy 20

  Hasło wyborcze PiS-u: "POLACY DO URN" nabiera coraz bardziej tragicznego wydźwięku !. Zmiana formuły na kopertową (która jest niekonstytucyjnie przestępcza) nic nie daję, zważywszy ilość listonoszy, którzy mogą być nie tylko doręczycielami, ale równocześnie ROZNOSICIELAMI / ZARAZICIELAMI ! ;-(

 • Wies Kwiec

  Oceniono 19 razy 19

  Ha, ha, ha. To przekaz dnia PiSowskich urzędasów ? Te dane są tak wiarygodne jak "bohaterstwo" niejakiego Kaczyńskiego w czasie Stanu Wojennego.

 • lotto_1

  Oceniono 22 razy 16

  Rząd w imię wygranej Dudy sprowadził z zagranicy ponad 40 000 potencjalnie chorych ludzi. Zobaczymy co będzie dalej

 • kotmiki

  Oceniono 16 razy 14

  gdyby zrobilo się 2000 testów byloby 2000 nowych tak MZ manipiluje opinia społeczną w iście komunistycznym stylu ;waidomo PiS to same komuchy z konusem na czele

 • last.j23

  Oceniono 14 razy 14

  Po co robicie testy? Nie byłoby zakażonych.

 • yosemitesam

  Oceniono 17 razy 13

  Gdyby odliczyć zgony osób z chorobami współistniejącymi, mielibyśmy śmiertelność ZEROWĄ!!
  Rząd znakomicie radzi sobie z pandemią koronawirusa!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX