Koronawirus w Polsce. Najgorsza doba od początku epidemii. Zmarło 10 osób, łącznie 43

W środę odnotowano odrobinę mniej zakażeń koronawirusem w Polsce, ale od czasu wybuchu zmarła największa liczba osób - aż dziesięć w ciągu doby.

Jeszcze we wtorek, ostatniego dnia marca, liczba osób zakażonych w Polsce wynosiła 2311. Tego dnia odnotowano najwyższy przyrost osób, u których wykryto koronawirusa - 256. Według stanu na 31 marca w Polsce zmarły 33 osoby zakażone koronawirusem.

Zobacz wideo Statek szpitalny USNS Mercy szykuje się na pandemię

Najwięcej zgonów z powodu koronawirusa od początku epidemii

Środa przyniosła nowe informacje z zakresu walki z epidemią w Polsce. W zasadzie do późnego wieczora sytuacja wyglądała o wiele lepiej, jednak po godz. 21 Ministerstwo Zdrowia podało nowe szacunki. Przekazało wówczas, że odnotowano 134 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Poinformowano też o 10 kolejnych zgonach osób, które były zakażone.

1 kwietnia odnotowano więc łącznie 243 nowe przypadki koronawirusa, mniej niż we wtorek, natomiast tego dnia zmarło najwięcej osób. Poprzednio tak duży wzrost miał miejsce 30 marca, gdy zmarło dziewięć zakażonych osób.

Według danych na godz. 23 1 kwietnia w Polsce odnotowano 2554 przypadki koronawirusa, zmarły 43 osoby.

Więcej o:
Komentarze (110)
Koronawirus w Polsce. Najgorsza doba od początku epidemii. Zmarło 10 osób, łącznie 43
Zaloguj się
 • mlynek_999

  Oceniono 38 razy 28

  Dzięki Bogu to już ostatni tak zły dzień. Testy się skończyły, nowych przypadków nie będzie.

 • supernaut

  Oceniono 38 razy 28

  W drodze do komisji wyborczej 10 maja uważajcie, by nie potknąć się o trupy. Głupota tej władzy zdaje się nie mieć granic...

 • kzet69

  Oceniono 33 razy 23

  Spadek jest pozorny, prawie nie wykonywano badań w Krakowie, podobno mają przejściowy niedobór testów...

 • jan.zaprawa

  Oceniono 21 razy 19

  Czy w Polsce już bierze się po uwagę zgony podczas kwarantanny czy dalej walczymy o świtne statystyki, oszczędzamy testy i dbamy o dobre samopoczucie Polaków?

 • west500

  Oceniono 26 razy 18

  Niech przestaną bandyci PiSowscy fałszować statystyki zgonów. WHO narzuciło zupełnie inny sposób kwalifikacji, stąd w Polsce tak mała liczba. W wielu krajach już się pisze o fałszerstwach PiS

 • emigrant_1984

  Oceniono 19 razy 13

  Nigdy przedtem tak nie myślałem. Ale Buratino-Dupino jest gorszy od Trumpa !!! Trump w końcu poszedł po rozum do głowy. Dupa Państwa nie ma gdzie iść ! Rodacy - przedtem siebie żałowałem, teraz żałuję Was ! :((.

 • nanorobot

  Oceniono 11 razy 11

  Teraz tępe pismactwo będzie się jarać codziennie, że wzrasta liczba zgonów, gdy dla człowieka inteligentnego jest to oczywista oczywistość. Umierają ci, którzy zarazili się jakieś 2-3 tygodnie temu. Skoro wtedy liczba zarażonych rosła dzień po dniu, to i teraz mamy to samo z liczbą zgonów ...

 • emigrant_1984

  Oceniono 18 razy 8

  Rodacy !!! Nie zawiedźcie Naszego Przywódcę Ersatz Mussolini - DO URN !!! Starsi przodem !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX