Koronawirus. Zmarł 36-letni pracownik resortu sprawiedliwości. Siostra: Był zdrowy, nie chorował

Jedną z ofiar śmiertelnych koronawirusa jest 36-letni Michał Grajewski, kierowca wiceministra sprawiedliwości Marcina Romanowskiego. "Zabrał go koronawirus, tak, jakiś pieprzony wirus, którzy zabierze i ciebie, a jak nie, to twoich bliskich. I nieważne, że był zdrowy, nie chorował, nie miał chorób współistniejących" - napisała w dramatycznym apelu siostra mężczyzny, Aleksandra.

"Jesteśmy głęboko poruszeni informacją o śmierci naszego pracownika, która pokazuje, jak straszny jest koronawirus. Zmarły był jednym z kierowców resortu. Od prawie miesiąca przebywał na urlopie i na zwolnieniu. Jest nam bardzo przykro, że przegrał walkę o życie. R.I.P." - napisała w poniedziałek w nocy na Twitterze rzeczniczka Ministerstwa Sprawiedliwości Agnieszka Borowska.

Wiceminister Marcin Romanowski, którego kierowcą był Michał Grajewski, poprosił o "modlitwę za jego duszę i za jego bliskich, w tym trudnym dla nich czasie".

Dramatyczny wpis dotyczący śmierci brata umieściła na Facebooku siostra mężczyzny, Aleksandra Grajewska.

"Uważasz, że jesteś młody, silny, niezniszczalny... Właśnie, że (...) nie jesteś!!!!! Siedź w tym pieprzonym domu i nie narzekaj. Ciesz się, że żyjesz, bo za chwilę może cię już nie być" - napisała kobieta.

Mój brat chciałby się nudzić, chciałby ponarzekać tak jak ty... Ale (..) nie może... Nie ma go już... Umarł, odszedł, zostawił nas, nie miał dzieci, nie zdążył założyć rodziny, nie mam bratanków... Zostają mi wspomnienia. Zabrał go koronawirus, tak, jakiś pieprzony wirus, którzy zabierze i ciebie, a jak nie, to twoich bliskich... I nieważne, że był zdrowy, nie chorował, nie miał chorób współistniejących

- napisała siostra zmarłego.

Zobacz wideo Czy w Polsce powinien zostać wprowadzony stan klęski żywiołowej?

Koronawirus w Polsce i na świecie

Dotychczas w Polsce stwierdzono 2132 przypadki zakażenia koronawirusem, zmarło 31 osób (dane na wtorek 31.03, godz. 12). Na całym świecie liczba zakażeń przekroczyła już 787 tys., zmarło niemal 38 tys. chorych.

Więcej o:
Komentarze (342)
Koronawirus. Zmarł 36-letni pracownik resortu sprawiedliwości. Siostra: Był zdrowy, nie chorował
Zaloguj się
 • 6drabin

  Oceniono 112 razy 62

  A jeszcze niedawno próbowano nam wmówić, że to niegroźna grypa.
  Minister Szumowski miał lekceważący stosunek do sprawy, a jego wypowiedzi zachowały się w sieci. Pan z GIS wspominał o lodzie w majtkach.
  Czy mogą teraz spojrzeć w oczy rodzinie Michała?

 • facio60

  Oceniono 57 razy 43

  Pamiętajmy wszyscy; cukrzyca i nadciśnienie to bardzo podstępne choroby.
  Nie zawsze czuje się ich objawy, zwłaszcza na początku.
  Brak ruchu, niewłaściwa dieta bardzo temu sprzyjają. Gdy się nie zbadamy, możemy o tym nie wiedzieć. W narodzie pokutuje twierdzenie, że facet misiowaty, wysoki, to okaz siły i zdrowia. Nie, wcale tak nie jest.
  Tak gdzieś koło 30 , mężczyźni pozbawieni ruchu (ale nie o spacerek z pieskiem mi chodzi) , dużo siedzący (biuro, samochód ) i ładujący w siebie masę kalorii, to faceci z zaczątkami brzuszka i zadyszką po przebiegnięciu 100 metrów.
  Jak wyglądają polscy mężczyźni i czy są zdrowi, wystarczy mi coroczny wyjazd nad morze i plaża. W góry, ci co nie lubią ruchu, nie wybierają się.
  Wiem, że zaraz posypią się minusy. W końcu dla ok. 60% naszego społeczeństwa te zakazy wychodzenia z domu to dobrodziejstwo w ich mniemaniu. Można rozkoszować się nic nie robienieniem.

 • tempa-dzida2

  Oceniono 45 razy 39

  Czy konie mnie słyszą ???????
  Czy Duda i Kaczyński to słyszą ???????

 • boshary

  Oceniono 46 razy 34

  będę mało elegancki, czy taki wiceminister nie , może wozić d......y sam?

 • kichchi

  Oceniono 51 razy 29

  jacys wiceministrowie kierowcow mają tanie i skromne państwo pisich szumowin

 • tezmaciej

  Oceniono 29 razy 25

  Wyrazy współczucia dla bliskich i przyjaciół.

 • kocurxtr

  Oceniono 28 razy 24

  A wybory najważniejsze dla PiU co ?
  liczba trupów dla PiSu nie ma znaczenia
  czego się spodziewać po ludziach, którzy od 10 lat tańczą na trumnach....

 • kocurxtr

  Oceniono 28 razy 24

  a Jarosław - Trupiarz - Kaczyński ciągle do Polski:
  'ŚMIAŁO ! ZMIEŚCISZ SIĘ !'

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX