Ratownik i radny PiS przyznaje, że wybory nie powinny się odbyć. "Jak się odbędą, nie idźcie"

- Niepoważni ludzie zastanawiają się, czy powinny odbyć się wybory prezydenckie. Nie powinny. To kpiny z nas wszystkich. Nawet jak się odbędą, to nie idźmy na nie - apeluje Marcin Jakowicz, ratownik medyczny i radny Prawa i Sprawiedliwości w Giżycku.

Marcin Jakowicz, ratownik medyczny i giżycki radny PiS, swoje nagranie rozpoczyna od komentarza dotyczącego ostatniego posiedzenie Sejmu. Podkreśla, jak cennym towarem dla ratowników medycznych są obecnie maseczki ochronne. - Jak widzę w Sejmie ten cyrk, gdzie posłowie niszczą takie maseczki, to nóż mi się w kieszeni otwiera. Maseczki dla chwytliwego selfie? Błagam, gdzie my żyjemy? - mówi ratownik.

Radny PiS i ratownik: Wybory nie powinny się odbyć

Dalej Jakowicz przechodzi do sprawy wyborów prezydenckich. - Niepoważni ludzie zastanawiają się, czy powinny odbyć się wybory prezydenckie. Nie powinny. To kpiny z nas wszystkich. Nawet jak się odbędą, to nie idźmy na nie. Unikajmy jakichkolwiek zgromadzeń, jeżeli nie chcemy, żeby powtórzyła się u nas sytuacja z Włoch czy Hiszpanii. To nie jest czas na egoizm - podkreśla.

Zobacz wideo Zakazy w rozporządzeniu ministra zdrowia. Czy da się je wyegzekwować?

Jakowicz apeluje, by stosować się do obecnych obostrzeń i nie wychodzić z domu. - Nieduża liczba zachorowań w naszym kraju to nie jest nasz sukces, to po prostu niewielka liczba testów, które wykonujemy - stwierdza. - Jeśli nie chcemy, by system opieki zdrowotnej legł w gruzach, musimy razem być w tej walce, razem stawić czoła epidemii. Musimy być dobrze zorganizowaną armią - mówi na koniec nagrania.

Aktualne dane dotyczące koronawirusa w Polsce:

Więcej o:
Komentarze (243)
Ratownik i radny PiS przyznaje, że wybory nie powinny się odbyć. "Jak się odbędą, nie idźcie"
Zaloguj się
 • stachkaz1947

  Oceniono 46 razy 42

  RAZ zdobytej WŁADZY absolutnej nie oddaje się bez WALKI.
  TYLE forsy stary KACZOR wpakował w przekupstwo wyborcze
  i ma się teraz COFNĄĆ???
  NIEDOCZEKANIE WASZE.
  Im pójdzie mniej to jego szanse rosną.KOŚCIÓŁ i RYDZYK pomogą i
  mamy pozamiatane.
  WSADZI DUDĘ na stołek i wtedy
  POCAŁUJTA w D.....Ę WÓJTA.

 • hatteras

  Oceniono 38 razy 38

  PiS jest odpowiedzialny za tragedie smolenska i nigdy nie przyznal sie do winy,wrecz przeciwnie klamstwem i falszywymi oskarzeniami obarczyl innych.
  Obecnie PiS stawia los i zycie calego narodu na jedna karte,tylko po to aby moc wygrac wybory.

 • claudiusz

  Oceniono 38 razy 32

  pisowski rzad juz falszuje liczbe zgonow nie wykonujac odpowiednich testw....a wiec liczba zgonow jest drastycznie zanizona! .. czeka nas wariant wloski za 2-3 tygodnie i to bedzie koniec mafijnego pisu..

 • tempa-dzida2

  Oceniono 31 razy 25

  Czego lub kogo bardziej się bać,
  WIRUSA CZY KACZYŃSKIEGO ??????????????

 • ps11111ps

  Oceniono 29 razy 23

  Plan PiSu jest banalnie prosty
  - jeżeli wygra Du*a a do Sądu spłyną tysiące protestów na nieuczciwy kodeks wyborczy napisany na kolanie uchwalony bezprawnie z użyciem awaryjnego
  systemu do głosowania którego chyba student pisał w ramach projektu na zaliczenie to sąd tę protesty uzna za bezzasadne i odrzuci
  - jeżeli wygra ktoś inny i również spłyną protest z tego samego powodu jak powyżej, sąd uzna je za zasadne i każe powtórzyć wybory

 • starsza10

  Oceniono 21 razy 21

  Do władzy po trupach udaje się od 10 lat (za chwilę rocznica). Wódz jest stary. Nie ma przed sobą żadnej perspektywy. Może jeszcze raz zatańczyć na tym Titanicu. I myślę, że chce to zrobić, bo nie ma po co żyć. Nie zostają po nim dzieci i wnuki, za które czuje się odpowiedzialny. Pan Hitler pokazał, że ukochaną Blondi można zabrać ze sobą, więc hulaj dusza! Rzecz w tym, że wódz może przesądzić o losie wielu ludzi, którzy mają mnóstwo do stracenia, bo mają rodziny, przyjaciół i długie życie przed sobą. Nie pozwólmy mu pociągnąć nas w otchłań samotności i szaleństwa.

 • kac

  Oceniono 25 razy 21

  To jest oczywiste dla wszystkich, nawet dla ludzi z PIS, wystarczy posłuchać ministra zdrowia, Pana Gowina, premiera czy nawet Pana Dudy. Problem w tym, że w PiS wszyscy są marionetkami ze sznureczkami biegnącymi z Nowogrodzkiej. Bez zgody prezesa tam nikt nic nie śmie zrobić, samodzielność na poziomie absolutne zero. Dlaczego? Dlatego, że wszyscy Ci ludzie bez prezesa w polityce są niczym, sami niczego nie stanowią, albo słuchają na klęczkach woli najjaśniejszego albo fora ze dwora... Gdyby nie to, że dobrze sobie na to bagno w którym teraz siedzą zasłużyli, to nawet bym im tak po ludzku współczuł.

 • biesczad1

  Oceniono 21 razy 19

  Jak bardzo trzeba nienawidzić Polaków, żeby kazać im iść na wybory?!?!?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX